Cena:
-
Producenci:

Kontaktrony do okien


Kontaktrony Winkhaus znajdujące się w naszej ofercie mogą być niewidocznym elementem, które montowane we wrębie, między skrzydłem a ramą lub być zaczepem, który montowany jest od razu na ościeżnicy. We współpracy z umieszczonymi na skrzydle magnesami, oba sygnalizują status okna: otwarte lub zamkn ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KO-WI-001

Kontaktron bezprzewodowy Winkaus FM.A, montaż nawierzchniowy

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
244,46 zł
szt
KO-WI-000

Kontaktron bezprzewodowy Winkaus ukryty we wrębie skrzydła

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
356,50 zł
szt
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kontaktrony do okien

Kontaktrony Winkhaus znajdujące się w naszej ofercie mogą być niewidocznym elementem, które montowane we wrębie, między skrzydłem a ramą lub być zaczepem, który montowany jest od razu na ościeżnicy. We współpracy z umieszczonymi na skrzydle magnesami, oba sygnalizują status okna: otwarte lub zamknięte. Jako przykład zastosowania można podać sterowanie ogrzewaniem, w którym termostat przy grzejnikach po otrzymaniu sygnału o rozwartym oknie, wyłączy ogrzewanie, oszczędzając tym samym energię. Kontaktron może być zamontowany na użytkownych już oknach, niezależnie od zastosowanych okuć. W asortymencie znajdą Państwo także akcesoria do owych kontaktronów. Polecamy to rozwiązanie!