Cena:
-
Producenci:

Progi


Progi 5
Progi do drzwi - pomoc w zabezpieczeniu przed wieloma czynnikami zewnętrznymi

Progi drzwiowe, łączniki i okapniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne i wykończeniowe stosowane w budownictwie. Progi aluminiowe to często stosowane elementy w drzw ... Więcej


Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
PR-WL-000

Próg drzwiowy LPD 66 srebro

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
US-WL-000

Uszczelka LPD 66N czarna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
PR-WL-020

Próg drzwiowy BS WESER 75 II srebro

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-WL-000

Łącznik progu WESER czarny-LEWY

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-WL-001

Łącznik progu WESER czarny-PRAWY

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Progi

Progi do drzwi - pomoc w zabezpieczeniu przed wieloma czynnikami zewnętrznymi


Progi drzwiowe, łączniki i okapniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne i wykończeniowe stosowane w budownictwie. Progi aluminiowe to często stosowane elementy w drzwiach i oknach. Są to profile lub listwy, które są montowane na progu otworu okiennego lub drzwiowego. Próg aluminiowy może pomóc w zabezpieczeniu przed utratą ciepła przez szczeliny wokół drzwi lub okien, co przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej budynku. Pomagają też zabezpieczyć przed wodą deszczową i wilgocią, co może być istotne w szczególności w przypadku drzwi zewnętrznych. Próg drzwiowy może służyć jako element uszczelniający, pomagający zminimalizować dostęp powietrza i pyłków, zanieczyszczeń do wnętrza mieszkania. Uszczelki do progu to także produkty przez nas dystrybuowane - elementy te pomagają w utrzymaniu izolacji termicznej, ochronie przed wilgocią i uszczelnieniu szczelin wokół drzwi i okien. Pomagają one uniknąć przecieków i uszkodzeń spowodowanych wilgocią, poprawiają komfort termiczny i higieniczny. Uszczelki do progu mogą także pomóc w zmniejszeniu przenikania dźwięku z zewnątrz do wnętrza budynku. Ich montaż jest stosunkowo prosty i można go wykonać samodzielnie, dzięki czemu uszczelki do progu stanowią skuteczny i niedrogi sposób na poprawę efektywności energetycznej budynku oraz na zwiększenie komfortu mieszkalnego. Te akcesoria z naszej oferty będą stanowiły dodatkowe zabezpieczenie dla progów drewnianych, które same w sobie mogą być wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych. Progi do drzwi zewnętrznych, łączniki progu, uszczelki i okapniki aluminiowe to elementy o niezwykłej dbałości wykonania oraz atrakcyjnej, adekwatnej do jakości cenie. W naszej ofercie znajdują się modele do najpopularniejszych systemów okiennych i drzwiowych. Mają one decydujący wpływ na zmniejszenie podatności na uszkodzenia.  W ofercie sklepu sparta.com.pl znajdziemy o wiele więcej okuć do drzwi i okien: listwy progowe uszczelniające, uszczelki okienne i drzwiowe, uszczelki do drzwi ppoż, oraz chemię monterską i uszczelniającą.