Cena:
-
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

DHB


Klamki GAMET DH-B o nowoczesnym wzornictwie i starannym wykonaniu przeznaczone są do drzwi wewnętrznych. Szeroki wybór modeli, typów, kolorystyki, rozmiarów plus solidność wykonania i atrakcyjna cena, sprawiają, że cieszą się one dużym powodzeniem. Klamki GAMET to właściwy, sprawdzony wybór. Warto d ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - DHB

Klamki GAMET DH-B o nowoczesnym wzornictwie i starannym wykonaniu przeznaczone są do drzwi wewnętrznych. Szeroki wybór modeli, typów, kolorystyki, rozmiarów plus solidność wykonania i atrakcyjna cena, sprawiają, że cieszą się one dużym powodzeniem. Klamki GAMET to właściwy, sprawdzony wybór. Warto doać, że firma GAMET posiada klamki w swojej ofercie od wielu lat i klamki te niezmiennie cieszą się dużą popularnością na rynku.