Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Dormakaba


Szeroka gama zamków do wyjść ewakuacyjnych oraz do drzwi z kontrolą dostępu i automatycznym ryglowaniem. Oferujemy kombinacje z różnymi funkcjami antypanicznymi, które pomagają otworzyć drzwi od strony wewnętrznej w każdych warunkach. Polecamy zamki niemieckiego producenta Dormakaba, gdzie funkcja a ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Dormakaba

Szeroka gama zamków do wyjść ewakuacyjnych oraz do drzwi z kontrolą dostępu i automatycznym ryglowaniem. Oferujemy kombinacje z różnymi funkcjami antypanicznymi, które pomagają otworzyć drzwi od strony wewnętrznej w każdych warunkach. Polecamy zamki niemieckiego producenta Dormakaba, gdzie funkcja automatycznego ryglowania, pomaga zadbać o bezpieczeństwo, bo po każdorazowym zamknięciu drzwi następuje samoczynny wysuw rygla o 20 mm. Mechanizm zapewnia ultra-cichą pracę i jest idealny do drzwi przeciwpożarowych, dymoszczelnych, pełnych drewnianych, płaszczowych oraz profilowych. Produkty opierające się na uniwersalnej stronności, dzięki czemu w każdej chwili możesz pozwolić sobie na zmianę miejsca montażu i w razie przeprowadzki zabrać ze sobą ten wielofunkcyjny zamek. Zamki z serii SVP wraz z elektronicznymi rozwiązaniami takimi jak klamki kodowe, klamki na linie papilarne zapewniają maksimum ochrony dla Twojego domu.