Cena:
-
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Fimet

Początki firmy Finet sięgają roku 1986. Została założona w miejscowości Vestone, która położona jest na północy Włoch. Obecnie osiągnęła dominującą rolę we włoskiej produkcji klamek do drzwi. Oferuje uchwyty najwyższej jakości, a jej wyroby są idealną mieszanką klasyki i nowoczesności. Wspaniałe kla ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Fimet

Początki firmy Finet sięgają roku 1986. Została założona w miejscowości Vestone, która położona jest na północy Włoch. Obecnie osiągnęła dominującą rolę we włoskiej produkcji klamek do drzwi. Oferuje uchwyty najwyższej jakości, a jej wyroby są idealną mieszanką klasyki i nowoczesności. Wspaniałe klamki potrafią wpasować się w ekskluzywny klimat i idealnie komponują się z pozostałymi okuciami drzwiowymi.