Cena:
-
Producenci:

Kołatki drzwiowe


Kolekcja znajdująca się w tej części oferty z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy uwielbiają estetyczne i stylowe wykończenia. Prezentujemy Państwu pakiet kołatek i wizytówek drzwiowych. Są to elementy łączące użytkowość z eleganckim, pięknym wyglądem. Wykonane są głównie z mosiądzu i patyny, ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KO-SW-001

Kołatka kuta duża czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
176,47 zł
szt
KO-SW-002

Kołatka kuta mała czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
114,62 zł
szt
KO-AG-001

Kołatka do drzwi 1-110x100 czarna

Dostępność
Na zamówienie
63,71 zł
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kołatki drzwiowe

Kolekcja znajdująca się w tej części oferty z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy uwielbiają estetyczne i stylowe wykończenia. Prezentujemy Państwu pakiet kołatek i wizytówek drzwiowych. Są to elementy łączące użytkowość z eleganckim, pięknym wyglądem. Wykonane są głównie z mosiądzu i patyny, dlatego świetnie prezentują się na tle każdych drzwi. Ich funkcją jest sygnalizowanie swojego przybycia gospodarzom. Polecamy Państwu te produkty ze względu na ich urokliwość i serdecznie zachęcamy do zakupu!