Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Mandeli


Mandelli to zagraniczny producent wysokiej jakości klamek drzwiowych, której hasłem jest Made In Italy, co oznacza Wyprodukowane we Włoszech. Firma ta sama o sobie nie mówi jednak jako o producencie, chociaż nim jest, a jedynie jako o twórcy filozofii i kultury produktu. Wytwory powstają w całości w ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-BM-002

Bochetka CRO-chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
TA-BM-003

Bochetka WB CRO-chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Mandeli

Mandelli to zagraniczny producent wysokiej jakości klamek drzwiowych, której hasłem jest Made In Italy, co oznacza Wyprodukowane we Włoszech. Firma ta sama o sobie nie mówi jednak jako o producencie, chociaż nim jest, a jedynie jako o twórcy filozofii i kultury produktu. Wytwory powstają w całości we Włoszech: od surowego szlachetnego mosiądzu po powłoki wykańczające i eksportowane do wielu krajów świata. Atutem Mandelli jest fakt, iż współpracują ze znanymi włoskimi stylistami, którzy doskonale znają się i wręcz tworzą współczesne gusta, potrafią zaprojektować piękne, luksusowe modele. Jesteśmy pewni, że wiele osób znajdzie w naszej ofercie artykuły, które będą spełniać ich najwyższe wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z listą oferowanych produktów!