Narzędzia - Narzędzia Wera


Spółka Sparta specjalizuje się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesorii dla profesjonalistów. W naszym asortymencie swoje miejsce znalazły również wszelkiego rodzaju narzędzia. Cały czas pracujemy nad wprowadzaniem nowości, dlatego mamy szansę na współpracę z wieloma czołowymi markami. Jedną z nich jest firma Wera. Zajmuje się ona produkcją wysokiej klasy narzędzi wkrętakowych. Oprócz tego może pochwalić się wyrobami takimi jak klucze trzpieniowe, końcówki do montażu mechanicznego (tzw.bity) oraz pokrętła grzechotkowe. Rocznie w ich fabryce wytwarzane jest ponad 70 milionów produktów, co stanowi blisko ? europejskiego rynku w tej branży. Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną kolekcję grotów krzyżowych Wera. Ze swojej strony chcemy zapewnić, że wszystkie artykuły spotykały się dotychczas wyłącznie z pozytywnymi opiniami, co świadczy o ich wysokiej niezawodności i długoletniej żywotności. Modele występują w kilku rozmiarach w celu możliwości dobrania takiego wariantu, którym jesteście Państwo najbardziej zainteresowani. Uważamy, że nasza oferta to wspaniala alternatywa dla osób poszukujących ciekawych i trwałych rozwiązań, dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami!

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem