Poziomice MPT

Poziomica to podstawowe narzędzie miernicze i można ją zastosować w warunkach profesjonalnych, jak i domowych. Precyzyja wskazania poziomów podczas budowy czy majsterkowania jest bardzo ważna. Profesjonalne narzędzia, dla najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy szeroką gamę produktów narzę ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Poziomice MPT

Poziomica to podstawowe narzędzie miernicze i można ją zastosować w warunkach profesjonalnych, jak i domowych. Precyzyja wskazania poziomów podczas budowy czy majsterkowania jest bardzo ważna. Profesjonalne narzędzia, dla najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy szeroką gamę produktów narzędziowych, bardzo korzystne ceny i wysoką jakość wykonania. Klucze, kombinerki, miary, dłuta, poziomice i wiele, wiele innych - to wszystko możecie znaleźć właśnie u nas!