Poziomice

Ten przyrząd powinien znaleźć się w niezbędniku każdego fachowca. Poziomica to podstawowe narzędzie miernicze, które wyznacza płaszczyzny i piony ścian. Precyzyja wskazania poziomów podczas budowy czy majsterkowania jest bardzo ważna. Układanie płytek i wyrównywanie fundamentów to sytuacje bez który ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Poziomice

Ten przyrząd powinien znaleźć się w niezbędniku każdego fachowca. Poziomica to podstawowe narzędzie miernicze, które wyznacza płaszczyzny i piony ścian. Precyzyja wskazania poziomów podczas budowy czy majsterkowania jest bardzo ważna. Układanie płytek i wyrównywanie fundamentów to sytuacje bez których ciężko się obejść bez profesjonalnych narzędzi. W końcu nasze powierzchnie powinny mieć zawsze idealnie gładką strukturę. Brak dobrej jakości poziomicy może rzutować na zwiększenie ilości krzywizn w Twoim mieszakaniu, które na pozór mogą wydawać się niegroźne. Jednak w momencie gdy zależy Ci na idealnie dopasowanych szafach z drzwiami przesuwnymi to owe krzywizny mogą okazać się sporym kłopotem.
Poziomice przydają się także przy codziennych problemach - wyrównywania półek w szafie, wieszania obrazów.W naszym asortymencie przeważają poziomiece libelowe - co oznacza, że posiadają one pęcherzyk powietrza zanurzony w cieczy. Odnajdziesz tu także modele magnetyczne, które posiadają magnesy o dużej sile przyciągania, dzięki czemu z powodzeniem możesz przyczepić je do metalowej konstrukcji. Zapewnia to skuteczne zabezpieczenie narzędzia przed upadkiem. Tego typu uszkodzenia mogą skutkować utratą precyzji narzędzia - dlatego wyposaż się w najlepsze akcesoria już dziś!