Taśmy - Tesa


Taśmy TESA - uniwersalne i mocne Marka TESA należy do koncernu Beiersdorf AG i w Niemczech jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm. Dzięki dużej popularności słowo Tesafilm weszło w języku niemieckim do słownika i określa pospolitą przezroczyst ... Więcej

Liczba produktów 84
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-TS-202

Haczyk dekoracyjny 1 kg bezbarwny (2 szt) (77735-00002)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
TA-TS-195

Haczyk dekoracyjny 200 g bezbarwny (2 szt) (77734-00002-00)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 84
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Taśmy - Tesa

Taśmy TESA - uniwersalne i mocne


Marka TESA należy do koncernu Beiersdorf AG i w Niemczech jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm. Dzięki dużej popularności słowo Tesafilm weszło w języku niemieckim do słownika i określa pospolitą przezroczystą taśmę samoprzylepną. Produkty TESA poza tym, że są bardzo znane i jakościowe, sprawdzają się w wielu sytuacjach. Firma TESA, której wyroby możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie, proponuje funkcjonalne taśmy do wszelkiego rodzaju zastosowań. Dostępne są tu modele taśm maskujących (przydatne przy pracach malarskich), taśmy mocujące o różnym stopniu siły trzymania (do montażu luster, taśmy dwustronne do dywanów,), taśmy naprawcze (wykorzystywane do prac instalatorskich lub drobnych prac dekarskich), taśmy wulkanizacyjne, taśmy do izolacji czy taśmy ostrzegawcze. Dzięki temu, że występują w rozmaitych długościach i szerokościach, mogą być dopasowane do potrzeb każdego potencjalnego nabywcy. TESA Powerbond super mocna to seria o bardzo mocnym kleju wytrzymującym olbrzymie obciążenia, którego potencjalne zerwanie może mieć wpływ na uszkodzenie powierzchni farby, tapety, czy klejonego produktu. Jednak nie wszystkie produkty TESA muszą mieć tak dużą siłę trzymania, o czym przekonamy się w dalszej części.

Funkcjonalne haczyki samoprzylepne TESA - doskonała alternatywa dla wieszaków bez wiercenia


Bezinwazyjne haczyki TESA to produkty, dzięki którym nie uszkodzimy kruchych ścian podczas montażu różnego rodzaju uchwytów. Nie musimy posiadać specjalistycznych, drogich elektronarzędzi - wybieramy miejsce, ściągamy plaster, przyklejamy i gotowe. Uniwersalne przeznaczenie haczyków samoprzylepnych sprawi, że można używać ich zarówno w pokojach dziennych, kuchni, jak i pomieszczeniach o większej wilgotności - szatni, łazience. Produkty z serii TESA waterproof mogą być stosowane do płytek i metalu np. pod prysznicem jako uchwyt do maszynki czy gąbki do mycia ciała. Uchwyty samoprzylepne mogą służyć też do maskowania kabli za meblami, jako pomoc w dekorowaniu pomieszczeń na konkretne okazje czy święta wraz z lampkami świetlnymi, stanowić uchwyt na ręcznik czy firanki.

Szybko i bez bałaganu zawieś obraz na śrubach i gwoździach samoprzylepnych TESA


Gwoździe i śruby samoprzylepne z oferty w zależności od wielkości przyczepu i typu użytego kleju będą miały różną nośność. Śruby TESA mogą udźwignąć nawet 5kg, a gwoździe pozwalają na umieszczenie obciążenia do 3kg, co oznacza, że można na nich montować nawet duże i ciężkie dzieła sztuki. Gwoździe samoprzylepne to doskonały sposób na udekorowanie wynajmowanych mieszkań bez wiercenia, czy zabrudzenia ścian. Produkty z serii Powerstrips gwarantują mocny montaż, który nie pozostawia śladów kleju. Bezgłośny montaż dostępny o każdej porze dnia i nocy, bez bałaganu, bez młotka czy wiertarki. Są to produkty, które są na tyle mocne i jednocześnie delikatne, że z powodzeniem można montować je także na tapecie. TESA Powerstrips są świetnym wyborem, jeśli chcemy dbać o środowisko naturalne. Produkt po zdjęciu można użyć wiele razy, jeśli wyposażymy się w nowe plastry, co stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wśród asortymentu znajdziemy gwoździe samoprzylepne do tapet, płytek, farby. Dostępne również w wersji z kolorem oraz przezroczyste. W ofercie znajdują się także produkty o przeznaczeniu zewnętrznym, które są w pełni odporne na działanie promieniowania czy warunki pogodowe.


Pozostałe akcesoria TESA wygodne w stosowaniu


Dodatkowe akcesoria zapewniają wygodę stosowania produktów lub też uzupełniają ofertę. Zmywacz w sprayu do klejów/etykiet znacznie ułatwi pracę, gdy mamy do oklejenia duże powierzchnie np. półek w magazynach. W razie błędu przy naklejaniu taśmę można bezproblemowo odkleić, a potencjalny ślad szybko usunąć dedykowanym zmywaczem, bez większego wysiłku. Klej sekundowy w żelu działa dokładnie tak samo, jak słynny klej Kropelka. Klei błyskawicznie, jednak jego przewagą będzie dłuższy czas żywotności produktu po otwarciu. Forma żelu działa na korzyść użytkownika - zapewnia łatwiejsze rozprowadzanie i mniejsze zasychanie produktu. Ręczna zaklejarka do taśm pakowych przyspieszy pracę przy pakowaniu towaru. Wyposażona w klej na bazie kauczuku dobrze sprawdzać się będzie w niemal każdej temperaturze pracy. Plastry montażowe to płatek z mocnym klejem, który można wykorzystywać na różne sposoby. Są to produkty odporne na działanie UV, z przyczepnością do szkła, które stanowią alternatywę dla gwoździ, gwarantując szybkie usunięcie.