Wózki


Ręczne przenoszenie topornych narzędzi, nieporęcznych kartonów jest może źle wpłynąć na Twój kręgosłup. A miejsca takie jak magazyn, warsztat czy ogródek wymagają przecież okresowych prac porządkowych czy naprawczych. Warto zatem zminimalizować ryzyko urazów i wyposażyć się w przedmiot, który poz ... Więcej


Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wózki

Ręczne przenoszenie topornych narzędzi, nieporęcznych kartonów jest może źle wpłynąć na Twój kręgosłup. A miejsca takie jak magazyn, warsztat czy ogródek wymagają przecież okresowych prac porządkowych czy naprawczych. Warto zatem zminimalizować ryzyko urazów i wyposażyć się w przedmiot, który pozwoli uwolnić się od bólu pleców i potencjalnych naderwań raz na zawsze. Wózki na kółkach z ergonomicznym uchwytem umożliwiają bezproblemową jazdę nawet przy 200 kg ładunku. Są to produkty, które zajmują zadziwiająco mało miejsca, dzięki składanej dyszli, przez co ich magazynownie nie jest kłopotliwe. Wózki mieszczą spore obciążenie o różnej wielkości, wobec czego można na nich przewozić nawet wysokie pakunki. Koła skrętne pozwolą ci cieszyć cię swobodą ruchu nawet w najkrętszych uliczkach. Elementy antypoślizgowe wózka zapewniają wygodę w przemieszczaniu się na każdej wypolerowanej powierzchni. Koła jezdne mogą być komponentem wymiennym przez w każdej chwili możesz odświeżyć swój wózek i użytkować go naprawdę długo.