Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Z szyldem okrągłym


Firma Nomet obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat, a ze swoją ofertą trafia w gusta nawet wymagających klientów. Klamki tej firmy przeznaczone są do drzwi wewnętrznych. Ciekawe wzornictwo klamek, duży wybór modeli, kolorystyki oraz solidność wykonania sprawia, że pasują do każdych drzwi wewnę ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Z szyldem okrągłym

Firma Nomet obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat, a ze swoją ofertą trafia w gusta nawet wymagających klientów. Klamki tej firmy przeznaczone są do drzwi wewnętrznych. Ciekawe wzornictwo klamek, duży wybór modeli, kolorystyki oraz solidność wykonania sprawia, że pasują do każdych drzwi wewnętrznych. Modele te są dość tanie, ale równocześnie oferują wysoką jakość i ciekawe wzornictwo. W naszym sklepie dysponujemy klamkami z szyldem okrągłym, których zaletami są nowoczesność i elegancja. Okucia to elementy dodające charakteru drzwiom, a tym samym całemu wnętrzu, dlatego warto poświęcić kilka chwil zanim decydujemy się na ich wybór. Firma Sparta jest Regionalnym Autoryzowanym Dystrybutorem firmy Nomet.