Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

B-Harko dwustronne Inox


Obecnie często w nowoczesnych rozwiązaniach drzwi szklanych, wykonanych z aluminium, PCV i drewnianych, w szczególności przesuwnych, ale również często uchylnych klamki drzwiowe są zastępowane różnego rodzaju uchwytami. W tej grupie znajdują się pochwyty dwustronne ze stali nierdzewnej B-Harko, czy ... Więcej

Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - B-Harko dwustronne Inox

Obecnie często w nowoczesnych rozwiązaniach drzwi szklanych, wykonanych z aluminium, PCV i drewnianych, w szczególności przesuwnych, ale również często uchylnych klamki drzwiowe są zastępowane różnego rodzaju uchwytami. W tej grupie znajdują się pochwyty dwustronne ze stali nierdzewnej B-Harko, czyli rozwiązania pozwalające na otwieranie drzwi z obu stron. Oferowane pochwyty są wykonane wyjątkowo solidnie, bardzo istotnym elementem jest mocowanie istnieją różne rozwiązania, w tym przypadku jest to chyba najlepszy z możliwych systemów, do uchwytu wtłoczona jest długa tuleja aluminiowa, dodatkowo zakołkowana, w której jest wykonany długi gwint, mocowanie tulei jest absolutnie trwałe i uniemożliwia wyrwanie, uchwyt jest mocowany za pomocą bardzo solidnej śruby M10 i stożka wykonanego z mosiądzu. Oferujemy pochwyty do drzwi w różnych odmianach kwadratowe, okrągłe, odgięte, zaokrąglone, z odsadzeniem, jak również w bardzo szerokim asortymencie rozmiarowym. Materiał stal nierdzewna najczęściej gatunku 304 zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i do zakupów!