Cross Bar (Fast Push) do drzwi jednoskrzydłowych


Modułowość, dzięki której zyskasz niezależność. Stwórz swój upragniony system Cisa Fast Push i nie ograniczaj się. Szalenie prosta i bezproblemowa współpraca na co dzień oraz w bardzo wyjątkowych sytuacjach ewakuacji. Montaż drążków typu Cross Bar od Cisa do drzwi jednoskrzydłowych stanowi czystą ... Więcej


Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Cross Bar (Fast Push) do drzwi jednoskrzydłowych

Modułowość, dzięki której zyskasz niezależność. Stwórz swój upragniony system Cisa Fast Push i nie ograniczaj się. Szalenie prosta i bezproblemowa współpraca na co dzień oraz w bardzo wyjątkowych sytuacjach ewakuacji. Montaż drążków typu Cross Bar od Cisa do drzwi jednoskrzydłowych stanowi czystą przyjemność, gdyż jest o wiele szybszy niż w przypadku rozwiązań konkurencyjnych. Jest przytwierdzony tak samo solidnie jak w przypadku innych producentów, ale w dużo krótszym czasie i może pozwolić Ci to zaoszczędzić troszkę pieniędzy. Jeśli nie zajmujesz się osobiście montażem okuć, a będziesz rozliczał się z instalatorami w sposób godzinowy to możesz liczyć na niemałą sumkę, która natychmiastowo „powróci” do Twojego portfela! Wszystkie produkty Cisa przeszły serię testów i uzyskały certyfikat, zgodnie ze standardem UNI EN 1125. Natomiast czerwono-czarna wersja kolorystyczna pozwoli Ci ożywić każde wnętrze.  Znajdziesz tu dźwignie oraz drążki do konkretnego systemu, a wraz z rozbudowaniem systemu antypanicznego i dodatkowymi akcesoriami, możesz wiele zyskać. Sprawdź to na własną rękę!