Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

E45 mosiądz


Aby uchronić dom przed włamaniem powinieneś zadbać o zmaksymalizowanie zabezpieczeń przy drzwiach wejściowych. Wybór wkładki do zamka głównego jest kluczowy. Dobrze jest zwrócić uwagę na kompozyty z jakich został wykonany mechanizm zamykający. Wkładka bębenkowa powinna być odporna na uszkodzenia mec ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - E45 mosiądz

Aby uchronić dom przed włamaniem powinieneś zadbać o zmaksymalizowanie zabezpieczeń przy drzwiach wejściowych. Wybór wkładki do zamka głównego jest kluczowy. Dobrze jest zwrócić uwagę na kompozyty z jakich został wykonany mechanizm zamykający. Wkładka bębenkowa powinna być odporna na uszkodzenia mechaniczne by zapobiec potencjalnemu włamaniu się. Model ABUS E45 w mosiężnym wykończeniu ma zastawkową konstrukcję, a elementy wewnętrzne wykonane z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej. Zamknięcie jest stosowane do współdziałania z zamkiem wpuszczanym. Wygodnie zamykaj swoje drzwi poręcznym i jednocześnie solidnym kluczem z paracentrycznym profilem, który chroni przed manipulacją. W zestawie zawsze znajdziesz aż 3 klucze nacinane. Nowy komplet kluczy w momencie zgubienia możesz dorobić od ręki w Twoim pobliskim punkcie ich dorabiania, bez polegania czasach realizacji producenta.