Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Infinity


Aby w jak największym stopniu moć zapewnić naszym klientom komfort przy dobieraniu odpowiednich produktów zdecydowaliśmy się na umieszczenie na naszej stronie udoskonalonych filtrów, dzięki którym szukanie wymarzonych produktów jest znacznie łatwiejsze. Wobec czego wśród artykułów do drzwi od Infini ... Więcej

Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Infinity

Aby w jak największym stopniu moć zapewnić naszym klientom komfort przy dobieraniu odpowiednich produktów zdecydowaliśmy się na umieszczenie na naszej stronie udoskonalonych filtrów, dzięki którym szukanie wymarzonych produktów jest znacznie łatwiejsze. Wobec czego wśród artykułów do drzwi od Infinity szybko znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz. Ich produkty posiadają zarówno wspomaganie, jak i bardzo ciekawe wzory własnego projektu w najpopularniejszych standardach rozmiarowych. Marka szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży okuć budowlanych i wciąż zaskakuje nowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Szeroki wachlarz kolorystyczny (np. patyna, chrom satyna) umożliwi Ci dokonanie satysfakcjonującego wyboru modelu, który będzie służył przez wiele lat. Dla bardziej wymagających wprowadziliśmy gamę klamek Premium wysokiej jakości z unikalnym, zastrzeżonym designie.