Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Pozostałe


Rozety w jasych odcieniach subtelnie się mienią, przez co idealnie wykańczają drzwi i nadają bardziej estetycznego wyglądu. Przez dobrą klasę zabezpieczeń z powodzeniem zastosujesz je w drzwiach wejściowych do domu, a także biura. Wszystkie produkty cechują się wysokimi standardami jakościowymi, now ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SZ-GA-210

Szyld zewnętrzny GAMET PLT-23Z-Y-06 na wkładkę, nikiel/satyna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
RO-VD-030

Rozeta QUADRA F9-tytan KL.3

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
RO-VD-040

Rozeta QUADRA F4-stare złoto KL.3

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Pozostałe

Rozety w jasych odcieniach subtelnie się mienią, przez co idealnie wykańczają drzwi i nadają bardziej estetycznego wyglądu. Przez dobrą klasę zabezpieczeń z powodzeniem zastosujesz je w drzwiach wejściowych do domu, a także biura. Wszystkie produkty cechują się wysokimi standardami jakościowymi, nowoczesnością, a także wyjątkowym kształtem. Ta oferta zawiera pozostałe modele bardzo wytrzymałych klamek i pojedynczych szyldów do drzwi zewnętrznych od pozostałych producentów. Znajdziesz tu zarówno modele błyszczące jak i szlifowane, przez co bezproblemowo dobierzesz daną klamkę do wymarzonego wnętrza. Dzięki precyzji wykonania gwarantujemy szybki i łatwy montaż dostępnymi w domowej skrzynce narzędziami. Tarczki są niezwykle uniwersalne i pasują do drzwi o każdej grubości, wobec czego wystarczy wybrać jedynie kolor i formę by dokonać zakupu wymarzonych okuć.