Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety mosiężne klasa 6.2 B


Każdego dnia eksploatujesz pewne produkty nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Drzwi są jednym z tych rzeczy, których używasz codziennie. Okucia znajdujące się w skrzydle mimo wszystko ulegają lekkiemu, mechanicznemu ścieraniu, przez co po jakimś czasie możemy zauważyć pierwsze oznaki zacinania. ... Więcej

Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety mosiężne klasa 6.2 B

Każdego dnia eksploatujesz pewne produkty nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Drzwi są jednym z tych rzeczy, których używasz codziennie. Okucia znajdujące się w skrzydle mimo wszystko ulegają lekkiemu, mechanicznemu ścieraniu, przez co po jakimś czasie możemy zauważyć pierwsze oznaki zacinania. Wtedy najczęściej po prostu warto wymienić wkładkę do zamka na nową. Atestowane, mosiężne wkładki bębenkowe Wilka, spełniają najwyższe wymagania normy PN:EN 1303:2007 co pozwala dłużej cieszyć się ich pełną sprawnością. Są to komplety na które składają się dwa różne typy wkładek w tym samym rozmiarze. Jedna z nich jest dwustronnie otwierana kluczem, druga natomiast to jednostronnie obsługiwana przy pomocy klucza, z drugiej strony posiada kształtną, ergonomiczną i sporą gałkę - sprawia ona, że szybko i bezproblemowo możesz otworzyć drzwi. Mosiężne - w tym przypadku ciemnozłote wykończenia świetnie pasują do rustykalnych wnętrz.