Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety N-Tra (NT)


Idealne rozwiązanie do zamków listwowych, gdzie oba zamknięcia możesz otworzyć tym samym kluczem szybko i bez poszukiwań w pęku. Zaopatrz się w komplet wkładek z przekręcaną gałką już dziś. Warto też przyjrzeć się wkładkom, które posiadają dodatkowe klucze w zestawie, by w razie wieczystego zgubieni ... Więcej

Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
358,25 zł
440,65 zł
23%
cena specjalna
447,44 zł
550,35 zł
23%
cena specjalna
389,20 zł
478,72 zł
23%
cena specjalna
433,35 zł
533,02 zł
23%
cena specjalna
367,65 zł
452,21 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety N-Tra (NT)

Idealne rozwiązanie do zamków listwowych, gdzie oba zamknięcia możesz otworzyć tym samym kluczem szybko i bez poszukiwań w pęku. Zaopatrz się w komplet wkładek z przekręcaną gałką już dziś. Warto też przyjrzeć się wkładkom, które posiadają dodatkowe klucze w zestawie, by w razie wieczystego zgubienia mięć także zapasowy egzemplarz - stąd zestaw składający się z 5 kluczy, wkładki dwustronej i wariantu z gałką wydaje się być doskonałym wyborem. Atestowany system N-tra (NT) posiadają blokadę wewnątrz wkładki sprawiającą, że każda próba użycia nielegalnej kopii klucza zakończy się brakiem możliwości jego obrotu. Modele te posiadają także klucz chroniony patentem do 2029 roku i podwyższoną odporność na otarcia przez użycie mosiądzu wysokoniklowego jako głównego tworzywa. Zestaw pozwala na szybką ewakuację za sprawą ergonomicznego, poziomego otworu na klucz.