Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety niklowane klasa 6.2 B


Nie musisz kupować od razu całego systemu monitoringu z alarmem za bardzo duże pieniądze. Skup się na ulepszeniu rozwiązania, które posiadają każde drzwi wejściowe. Dobrze dobrane wkładki bębenkowe potrafią zdziałać naprawdę wiele. Atestowane komplety wkładek Wilka zostały poddane licznym próbom, a ... Więcej

Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety niklowane klasa 6.2 B

Nie musisz kupować od razu całego systemu monitoringu z alarmem za bardzo duże pieniądze. Skup się na ulepszeniu rozwiązania, które posiadają każde drzwi wejściowe. Dobrze dobrane wkładki bębenkowe potrafią zdziałać naprawdę wiele. Atestowane komplety wkładek Wilka zostały poddane licznym próbom, a ich złożona, solidna konstrukcja sprawia, że możesz poczuć się bezpiecznie. Odporna zmiany atmosferyczne, rdzę i próby manipulacji. Zamontujesz ją samodzielnie, gdyż do wymiany wkładki na dobrą sprawę wystarczy jedynie śrubokręt i linijka. Wymierz idealnie swoją starą wkłądkę - nie może być ona zbyt długa, ani zbyt krótka - mogłoby to ułatwić pracę potencjalnemu włamywaczowi. Wkładki do zamków są niezwykle wytrzymałe, a do tego na zamówienie możesz zbudować z nich hierarchiczną kontorlę dostępu. Srebrne błyszczące oraz satynowe wykończenie pasuje do większości typów drzwi i nowoczesnych wnętrz.