Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety niklowane klasa 6.2 C


Dopasuj idealnie długość wkładki do drzwi, by nie dawać szans na powodzenie włamywaczom. Zestawy wkładek WILKA otwierane są wspólnym kluczem o tym samym kodowaniu. Nikt nie dorobi także klucza bez Twojej zgody, gdyż jedynym możliwym rozwiązaniem by wyrobić duplikat jest przekazanie zlecenia producen ... Więcej

Liczba produktów 32
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 32
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety niklowane klasa 6.2 C

Dopasuj idealnie długość wkładki do drzwi, by nie dawać szans na powodzenie włamywaczom.
Zestawy wkładek WILKA otwierane są wspólnym kluczem o tym samym kodowaniu. Nikt nie dorobi także klucza bez Twojej zgody, gdyż jedynym możliwym rozwiązaniem by wyrobić duplikat jest przekazanie zlecenia producentowi za okazaniem karty znajdującej się w zestawie. Wkładki spełniają atest 1 6 0 1 0 B 6 2 C, a ich specjalna 6-zastawkowa konstrukcja znacznie wpływa na polepsznie ochrony antywłamaniowej. Dodatkowa gałka w komplecie uspawnia zamykanie i otwieranie drzwi i często potrafi oszczędzić sporo nerwów. Nietypowe rozmiary są dostępne na zamówienie. Niklowane błyszczące oraz satynowe wykończenie pasuje do większości typów drzwi i nowoczesnych wnętrz, zatem niemal w ciemno możesz decydować się na ten model.