Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Pojedyncze


Wkładki bębenkowe Abus z serii E45 są stosowane do współdziałania z zamkami wpuszczanymi. Posiadają one aż 5 zastawek, paracentryczny profil klucza, który chroni przed otwarciem metodami manipulacyjnymi. Zwiększona wytrzymałość i stabilność klucza. Elementy wewnętrzne są wykonane ze stali nierdzewne ... Więcej

Liczba produktów 20
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 20
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Pojedyncze

Wkładki bębenkowe Abus z serii E45 są stosowane do współdziałania z zamkami wpuszczanymi. Posiadają one aż 5 zastawek, paracentryczny profil klucza, który chroni przed otwarciem metodami manipulacyjnymi. Zwiększona wytrzymałość i stabilność klucza. Elementy wewnętrzne są wykonane ze stali nierdzewnej, która ma genialne właściwości wytrzymałościowe i antykorozyjne. W zestawie znajdują się 3 klucze nacinane. Wkładki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają ochronę przed zniszczeniami oraz długotrwałe użytkowanie. Solidnie odlewana, trwała kaseta, a także listwy czołowe wykonane z tego samego, trwałego tworzywa, czyli stali nierdzewnej. Znajdziesz tu najbardziej podstawowe wykończenia niklowane oraz pomosiądzowane. Złote wkładki zostały jednak w gustowny sposób zmatowione. Sprawiają wrażenie wyszczotkowanej powierzchni, co nadaje bardziej nowoczesnego wyglądu.