Poziomice pozostałe

W ofercie narzędzi marki Stabila nie mogło zabraknąć poziomic, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Pokryte są elektrostatyczną powłoką proszkową. Występują w długościach 60, 100 lub 150 cm. Te produkty to doskonałe rozwiązania dla profesjonalistów, rzemieślników i majsterkowiczów, niezbędne ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Poziomice pozostałe

W ofercie narzędzi marki Stabila nie mogło zabraknąć poziomic, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Pokryte są elektrostatyczną powłoką proszkową. Występują w długościach 60, 100 lub 150 cm. Te produkty to doskonałe rozwiązania dla profesjonalistów, rzemieślników i majsterkowiczów, niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Serdecznie polecamy i zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.