Push Bar (Fast Touch) do drzwi jednoskrzydłowych


Liczne certyfikaty, które zapewnią Ci spokój ducha. System Cisa Fast Touch to nowoczesne rozwiązanie, które zawsze ułatwia przymusowe opuszczenie budynku w awaryjnych sytuacjach. Ta seria okuć antypanicznych wykonana została z najbardziej wdzięcznego tworzywa, jakim jest stal nierdzewna, z powlec ... Więcej


Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Push Bar (Fast Touch) do drzwi jednoskrzydłowych

Liczne certyfikaty, które zapewnią Ci spokój ducha. System Cisa Fast Touch to nowoczesne rozwiązanie, które zawsze ułatwia przymusowe opuszczenie budynku w awaryjnych sytuacjach. Ta seria okuć antypanicznych wykonana została z najbardziej wdzięcznego tworzywa, jakim jest stal nierdzewna, z powleczeniem aluminiowym, dzięki czemu możliwości rozwinięcia się korozji zostały ograniczone do minimum. Bezpieczne rozwiązania Push Bar do drzwi jednoskrzydłowych polecane są do miejsc przemysłowych. Sprawują się dobrze także gdy w powietrzu unoszą się gazy spalinowe oraz przy bardzo wysokich tempetraturacj sięgających nawet 1100°C. Wysoce żaroodporne aluminiowane właściwości i mogą pracować w środowiskach bardziej agresywnych, nawet tych bogatych w siarkę. Wszystkie produkty Cisa przeszły serię testów i uzyskały atesty zgodnie ze standardem UNI EN 1125 oraz standardowy certyfikat Conformité Européenne zgodny z dyrektywą 89/106/EEC. Czerwono-czarny design przykuje Twój wzrok i pozwoli Ci się zachwycić! Dźwignie oraz drążki dostępne są u nas od ręki, a jeśli tylko zamarzy Ci się rozbudowanie systemu antypanicznego, w każdym momencie możesz zaopatrzyć się u nas w dodatkowe klamki, zaczepy czy pręty. Nie zwlekaj dłużej!