SDS do betonu


Montujesz? Urządzasz? Nasze wiertła do betonu, z systemem mocowania SDS są niezastąpionym elementem przy pracach budowlanych. System SDS składa się z dwóch rowków, których krawędzie przenoszą moment obrotowy oraz z dwóch owalnych wgłębień, służących do mocowania w elektonarzędziach. Montaż tego typu ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - SDS do betonu

Montujesz? Urządzasz? Nasze wiertła do betonu, z systemem mocowania SDS są niezastąpionym elementem przy pracach budowlanych. System SDS składa się z dwóch rowków, których krawędzie przenoszą moment obrotowy oraz z dwóch owalnych wgłębień, służących do mocowania w elektonarzędziach. Montaż tego typu nie wymaga użycia siły, ani też specjalnego klucza. Wiertła wkłada się bezpośrednio w otwór i delikatnie wciska do momentu aż słychać klik blokowanej końcówki. System ten stosowany jest między innymi w różnego rodzaju wiertarkach oraz młotach udarowych. Wiertła SDS do betonu cechują się znakomitą odpornością na stępienie i zniszczenie. Znajdziesz tu przeróżne długości i średnice, przez co idealnie dopasujesz wymienną końcówkę do swoich preferencji. Wysoce prawdopodobne też, że dzięki temu przyspieszysz proces wiercenia otworu.