Uchwyty do grotów-końcówek

Dbając o naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty sprzedaży uchwyty magnetyczne do grotów i końcówek. Występują one w różnych długościach, np. 50 lub 75 mm. Korpus produktu został wykonany ze stali nierdzewnej co gwarantuje jego wytrzymałość. Modele przeznaczone są do artykułów z chw ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Uchwyty do grotów-końcówek

Dbając o naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty sprzedaży uchwyty magnetyczne do grotów i końcówek. Występują one w różnych długościach, np. 50 lub 75 mm. Korpus produktu został wykonany ze stali nierdzewnej co gwarantuje jego wytrzymałość. Modele przeznaczone są do artykułów z chwytem sześciokątnym. Charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Zdecydowaliśmy się na tak rozbudowaną formę oferty, aby móc Państwu dostarczyć kompleksowych rozwiązań.