Cena:
-
Producenci:

Z przyciskiem


Klamki okienne z przyciskiem - możliwość blokady okna bez konieczności używania klucza

Klamki okienne z przyciskiem zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ponieważ wymagają naciśnięcia przycisku przed otwarciem okna. To utrudnia przypadkowe otwarcie okna pr ... Więcej


Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Z przyciskiem

Klamki okienne z przyciskiem - możliwość blokady okna bez konieczności używania klucza


Klamki okienne z przyciskiem zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ponieważ wymagają naciśnięcia przycisku przed otwarciem okna. To utrudnia przypadkowe otwarcie okna przez dzieci, co jak wiemy, może grozić poważnymi konsekwencjami. Zwykłe klamki okienne mogą być łatwiejsze do manipulacji przez włamywaczy, podczas gdy klamka z przyciskiem może zwiększyć trudność w otwarciu okna niepowołanym osobom z zewnątrz. Klamki z przyciskiem są na tyle łatwe w obsłudze, nie będą stanowiły większego problemu w obsłudze nawet dla osób starszych lub z ograniczoną siłą w dłoniach. W dodatku okucie z przyciskiem nie wymaga noszenia ze sobą kluczy, dzięki czemu w każdej chwili powołana osoba może pozwolić np. na przewietrzenie pomieszczenia. Przez dużą ilość wykończeń i kolorów mogą one stanowić atrakcyjny element dekoracyjny, który pasuje do różnych stylów architektonicznych. W ofercie sklepu internetowego sparta.com.pl znajdziemy klamki z aluminium, tworzywa sztucznego między innymi z w kolorach RAL: biały, czarny, brąz, patyna, chrom, złoto i nikiel satyna. Klamki okienne z przyciskiem mogą zostać zainstalowane w różnych rodzajach okien, co sprawia, że są praktycznym rozwiązaniem w przypadku modernizacji obiektów. Niektóre klamki z przyciskiem posiadają dodatkowe funkcje, takie jak blokowanie okna w pozycji uchylonej - w taką opcję wyposażona jest klamka okienna Hoppe Hamburg SecuForte. Te klamki okienne z przyciskiem umożliwiają blokadę okna i w ten sposób utrudniają włamanie np. poprzez przesuniecie okucia. Wyposażone są także w regulowany trzpień Hoppe VarioFit 32-42 mm, który pozwala na dopasowanie okucia do grubości okna. Popularnym wyborem wśród klientów jest także klamka okienna MEDOS Victory z przyciskiem. Minimalistyczny i nowoczesny design oraz popularne wykończenie satynowe. Sklep sparta.com.pl oferuje szybką wysyłkę produktów oraz atrakcyjne ceny.