Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

DECAYEUX


Podaruj sobie pewność i komfort użytkowania. Wymiana wkładki w istniejącym zamku jest prosta i nie wymaga specjalistycznej maści, dodatkowego osprzętowania. Wymiana zajmuje tylko kilka chwil i sprowadza się do wymontowania starej wkładki od korpusu zamka przy pomocy śrubokręta i przykręceniu nowej w ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-PO-006

Wkładka bębenkowa DECAYEUX WZM 3 kl. do ZDM.,ZDD

Dostępność
Na zamówienie
29,38 zł
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - DECAYEUX

Podaruj sobie pewność i komfort użytkowania. Wymiana wkładki w istniejącym zamku jest prosta i nie wymaga specjalistycznej maści, dodatkowego osprzętowania. Wymiana zajmuje tylko kilka chwil i sprowadza się do wymontowania starej wkładki od korpusu zamka przy pomocy śrubokręta i przykręceniu nowej wkładki. Wkładki w tej kategorii przeznaczone do zamków nawierzchniowych posiadają liczne atesty, przez co naprawdę możesz na nich polegać. Wkładki FANA mogą posiadać w zestawie zarówno postawowe klucze nacinane jak i te bardziej skomplikowana i odporne na kombinacje - nawiercane. Wkładki są kompatybilne z zamkami typu ZDD oraz ZDM. Zamki te powstają pod okiem ekspertów z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, gdzie każdy wyrób jest poddany badaniu wytrzymałościowemu i szacowany jest jego stopień bezpieczeństwa.