Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

KLUCZE Z NACIĘCIEM INDYWIDUALNYM


Lob 3
Gerda 1
Wilka 3
Ces 2

Usługa dorabiania klucza Poznań

Sparta.com.pl to nie tylko sklep internetowy, ale też punkt dorabiania kluczy w okolicach Poznania. Klucze z nacięciem indywidualnym to nic innego niż dorobienie klucza do nowej lub istniejącej już wkładki. Czasem zaistnieje potrzeba, by nadać dostęp do drzwi dla większej ilości osób - w przypadku firm, zakładów produkcyjnych, szkół czy innych instytucji. Usługa dorobienia klucza zapewnia też możliwość dorobienia zapasowego klucza do drzwi na wypadek zgubienia. Jeśli potrzebujemy dorobić klucz do wkładki atestowanej, którą mamy już w swoim domu należy wysłać nam zdjęcie karty kodowej, która była dołączona do opakowania. Taki dowód w zupełności wystarczy nam do potwierdzenia, że jesteśmy właścicielami systemu zamykającego. Na podstawie modelu wkładki i poziomu skomplikowania klucza danego producenta wycenimy taką usługę i skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo.

W ofercie mamy także tworzenie Systemów Jednego Klucza, które mogą stanowić uniwersalny klucz do drzwi pokojowych każdego obiektu. Jeden klucz do wszystkich drzwi to wygodne rozwiązanie, które zaoszczędzi nam noszenie kilku kluczy zawsze przy sobie. W naszej siedzibie istnieje też możliwość utworzenia Systemu na Jeden Klucz oraz Systemu Master Key na bazie wkładek B-Harko H6. Na tym modelu możemy stworzyć zarówno klucz do drzwi wewnętrznych, jak i klucz do drzwi zewnętrznych. W ofercie znajdziemy też podstawowe oraz ozdobne klucze meblowe starego typu do różnego rodzaju szaf, antycznych mebli. Wykonane z mosiądzu oraz niklu eleganckie modele kluczy stanowią uatrakcyjnienie stylizowanych przestrzeni.

Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KL-NA-081

Klucz z nacięciem indywidualnym B-Harko do wkładek H6

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
KL-NA-150

Klucz z nacięciem indywidualnym do wkładek CES PSM

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
88,09 zł
szt
KL-NA-151

Klucz z nacięciem indywidualnym do wkładek CES WSM

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
KL-NA-144

Klucz z nacięciem indywidualnym K423 do wkładek Wilka klasy C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
KL-NA-005

Klucz z nacięciem indywidualnym LOB do wkładki LOBIX XT

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wkładki do drzwi

Co znajdziemy w sklepie sparta.com.pl?

Nasz asortyment to nie tylko klucze do drzwi pokojowych, wkładki czy zamki, ale też akcesoria pomagające w administracji. W ofercie posiadamy skrzynki na klucze ewakuacyjne, szafki na klucze nawet do 200 kluczy, plastikowe identyfikatory do kluczy, kolorowe, silikonowe nasadki na klucze ułatwiające rozpoznanie przeznaczenia danego klucza, gdy jest ich więcej. W naszym sklepie można zaopatrzyć się też w surowe klucze, w które zaopatrują się punkty dorabiania kluczy, ślusarskie pogotowia lub sklepy handlowe