Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Wilka - atestowane


Wkładki atestowane Wilka - różnorodność to ich mocna strona

Wkładki Wilka mogą pełnić różne funkcje w zależności od Państwa potrzeb. Wilka to najwyższe parametry w dziedzinie zabezpieczeń, do tego wygląd trafiający w gusta nawet najbardziej wymagających. Wieloletnia tradycja fir ... Więcej


Liczba produktów 146
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 146
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wilka - atestowane

Wkładki atestowane Wilka - różnorodność to ich mocna strona


Wkładki Wilka mogą pełnić różne funkcje w zależności od Państwa potrzeb. Wilka to najwyższe parametry w dziedzinie zabezpieczeń, do tego wygląd trafiający w gusta nawet najbardziej wymagających. Wieloletnia tradycja firmy na rynku produkcyjnym zamków oraz wkładek bębenkowych, niemiecka precyzja, liczne certyfikaty jakości, wysoka klasa produktów, które są cenione przez klientów. Pozytywnym aspektem przyciągającym nowych użytkowników jest także rozsądna, przyjazna dla portfela cena. Artykuły dostępne w naszej ofercie występują w wersji niklowanej oraz mosiężnej. Znajdziesz tu produkty w formie pojedynczych egzemplarzy lub kompletów wkładek. Komplet wkładek zawiera dwustronną wkładkę oraz wkładkę z gałką - otwierane tym samym kluczem. Takie rozwiązanie zapewnia dużą wygodę i komfort użytkowania w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. W razie potrzeby realizujemy także zamówienia na nietypowe rozmiary. Wkładki Wilka są popularnym wyborem pod wykonanie systemów klucza, w tym Master Key. Jesteśmy przekonani, że wśród tak licznych propozycji, odnajdziecie Państwo tę najlepszą i najbardziej optymalną ochronę dla swoich drzwi.


Wkładki bębenkowe antywłamaniowe posiadają wiele udogodnień


Produkty o wysokiej odporności na włamanie posiadają cały szereg zabezpieczeń takich jak: kołki przeciwprzewierceniowe, wzmocnienia stalowe, dodatkowe zastawki, antybumping i wiele innych. Ważnym atutem systemów antywłamaniowych jest karta bezpieczeństwa, uniemożliwiająca dorobienie kluczy przez osoby postronne. W swoim asortymencie posiadamy sporą ilość wyrobów antywłamaniowych nie tylko marki Wilka, ale także B-Harko, Gerda, Lob, Abus, CES czy Assa Abloy. To sprawdzone marki, dzięki temu możesz być pewien swojego wyboru. Jesteśmy pewni, że każdy klient będzie miał szansę na to, aby odnaleźć artykuł, który całkowicie spełni jego wymagania.