Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Winkhaus wkładki atestowane


Zabezpiecz swoje drzwi z wkładką Winkhaus - odkryj bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Najwyższej klasy innowacyjne rozwiązania o zróżnicowanym poziomie zabezpieczenia. Modele N-tra w klasie 6.2 C występują w różnych wersjach, które dopasujesz do swoich potrze ... Więcej


Liczba produktów 69
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 69
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Winkhaus - atestowane

Zabezpiecz swoje drzwi z wkładką Winkhaus - odkryj bezpieczeństwo na najwyższym poziomie


Najwyższej klasy innowacyjne rozwiązania o zróżnicowanym poziomie zabezpieczenia. Modele N-tra w klasie 6.2 C występują w różnych wersjach, które dopasujesz do swoich potrzeb. Wkładki N-Tra (NT) z atestem są znane ze swojego wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Posiadają różne zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, zwiększoną liczbę zastawek czy specjalne profile klucza, które utrudniają złamanie zabezpieczeń. Wkładka bębenkowa N-Tra, na którą składa się kilka zastawek o różnych długościach, chronią przed rozwierceniem i wyciągnięciem. Wkładki patentowe Winkhaus N-Tra (NT) są projektowane w taki sposób, aby były odporne na wiercenie i wyważanie. Dzięki temu zapewniają solidne zabezpieczenie drzwi i chronią przed nieautoryzowanym dostępem. Winkhaus to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości wykonania swoich produktów. Wkładki N-Tra (NT) są solidnie wykonane i cechują się trwałością, co sprawia, że są niezawodne przez cały czas użytkowania. Wkładki Winkhaus i dostępne w różnych rozmiarach i wariantach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i rodzaju drzwi. Kolor nikiel prezentuje się bardzo nowocześnie, co odzwierciedla innowacyjność i uniwersalność wkładki do zamka. Od ręki dostępne są różne wymiary, modele dwustronne wkładki symetryczne oraz asymetryczne, komplety, warianty z gałką oraz bez. Zostały wyposażone w zabezpieczenie przed kopiowaniem klucza. Blokady wewnątrz wkładki sprawiają, że każda próba użycia nielegalnej kopii klucza zakończy się brakiem możliwości jego obrotu. Polecane do domów jednorodzinnych, mieszkań, sklepów, niewielkich firm i zakładów usługowych. Model N-tra posiada poziomy otwór przy wsuwaniu klucza, dzięki, któremu otwieranie i zamykanie może być sprawniejsze. Został on także stworzony, by mieć możliwość łączenia mechaniki i elektroniki jednym zintegrowanym kluczem. Wkładki atestowane N-Tra (NT) kl 6.2 C to pewność, że produkt zawsze spełnia odpowiednie normy i standardy.


Wkładki atestowane Winkhaus w systemie Master Key oraz Jednego Klucza


Produkty dostępne są jako system Master Key i Jednego Klucza na zamówienie. Jest to bardzo wygodne, gdy chcemy używać Jednego Klucza do kilku wkładek. Dzięki systemom Master Key i Jednego Klucza nie musimy nosić ze sobą wielu kluczy, wśród których będziemy szukać tego właściwego. To zapewnia wygodę i oszczędza czas. Systemy Master Key pozwalają na hierarchiczną strukturę kluczy, gdzie istnieje jeden klucz główny, który otwiera wszystkie zamki, kłódki oraz klucze podrzędne, które otwierają wybrane zamki. Jest to przydatne w przypadku obiektów z wieloma zamkami, czy kłódkami takimi jak hotele, firmy czy instytucje, gdzie różne osoby potrzebują dostępu tylko do określonych pomieszczeń. Systemy Master Key i Jednego Klucza umożliwiają kontrolę dostępu do różnych obszarów. Dzięki temu można zapewnić, że tylko uprawnione osoby będą miały dostęp do określonych pomieszczeń, co zwiększa ochronę i bezpieczeństwo. Systemy Master Key i Jednego Klucza pozwalają na łatwą rozbudowę, gdy zajdzie taka potrzeba. Nowe wkładki mogą być łatwo dodane do istniejącego systemu, a klucze mogą być odpowiednio skonfigurowane, aby otwierały nowe wkładki. W systemach można dokładanie wybrać parametry produktów, to jaka ilość pomieszczeń musi zostać uwzględniona, czy będą w nim wkładki z gałką, komplety itp. By zaopatrzyć się we wkładki bębenkowe Winkhaus w wybranym przez Państwa systemie, należy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Po konsultacji zaproponujemy indywidualną wycenę z uwzględnieniem Państwa rabatów. Życzymy udanych zakupów!