Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety mosiężne klasa 6.2 C


Po jakimś czasie każdy mechaniczny element może się popsuć. Nie zawsze musi to jednak oznaczać, wizyty specjalisty - często z odrobiną uważności samemu można wiele zdziałać. Zamki wpuszczane bębenkowe w większości przypadków są prawie nieśmiertelne, a ich zasada działania opiera się w większości na ... Więcej

Liczba produktów 22
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-WL-268

Wkładka 1405 K423 45g/45 nikiel C 3 klucze

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
181,58 zł
szt
WK-WL-242
Oferta specjalna

Wkładka 1405 45g/70 nikiel C (MAR-DOM)

Na zamówienie
168,57 zł
207,34 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 22
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety mosiężne klasa 6.2 C

Po jakimś czasie każdy mechaniczny element może się popsuć. Nie zawsze musi to jednak oznaczać, wizyty specjalisty - często z odrobiną uważności samemu można wiele zdziałać. Zamki wpuszczane bębenkowe w większości przypadków są prawie nieśmiertelne, a ich zasada działania opiera się w większości na mechanizmie znajdującym się we wkładce. Wymień jedynie uszkodzone komponenty by chronić środowisko. Do domów warto wybierać także podwójne zabezpieczenia w postaci modeli klasycznych oraz egzemplarzy z gałką w których jedna strona wkładki jest otwierana przez zamocowane pokrętło, a druga wysokiej klasy kluczem. Podwójna dawka ochrony gwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa. Atestowane zestawy wkładek bębenkowowch produkcji Wilka, spełniają najwyższe standardy. Mosiężne, lekko postarzane wykończenie genialnie nadaje się do retro wnętrz.