Cena:
-
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Kuchinox


Wyroby te są dostępne w najpopularniejszym standardzie rozmiarowym i cechują się niezwykłą funckojnalnością i ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Rozsądna jakość za rozsądną cenę - to hasło reklamowe marki Kuchinox, której eleganckie klamki do drzwi zewnętrznych odnajdziesz w tym dziale. Nowoczesn ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kuchinox

Wyroby te są dostępne w najpopularniejszym standardzie rozmiarowym i cechują się niezwykłą funckojnalnością i ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Rozsądna jakość za rozsądną cenę - to hasło reklamowe marki Kuchinox, której eleganckie klamki do drzwi zewnętrznych odnajdziesz w tym dziale. Nowoczesna, podłużna i kwadratowa forma, lekko szlifowane wykończenie to dokładnie to czego szukają teraz projektanci świeżych i surowych wnętrz. Do każdego modelu klamki można dopasować odpowiedni szyld zewnętrzny na wkładkę bębenkową. Znajdziez tu także dostępne od ręki tarcze ze specjalnym zabezpieczeniem wkładki chroniące przed rozwierceniem lub wyłamaniem. Oczywiście modele są wyposażone we wspomaganie powodujące automatyczne poziome ustawienie rękojeści. Bez dwóch zdań czym prędzej powinieneś zapoznać się z naszym asortymentem by wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie model.