Cena:
-
Producenci:

Locinox


Locinox - jedne z najbardziej innowacyjnych okuć do bram i furtek Locinox to pochodząca z Belgii firma specjalizująca się w produkcji bardzo wysokiej jakości okuć do furtek i bram oraz innych elementów zamocowań do ogrodzeń. Większość produktów jest opatentowan ... Więcej

Liczba produktów 193
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZE-LC-340

Zamek wpuszczany hakowy Locinox Fortylock 92/20 mm, stal nierdzewna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
129,09 zł
szt
ZE-LC-297

Szyld do zamków wpuszczanych HYBRID stal nierdzewna (3020-HYB-A2)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-003

Zaczep ogrodowy poliamidowy SMKL QF Locinox, zielony RAL6005

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-350

Rygiel zamka Locinox PENTOP, profil 40 mm

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-352

Rygiel zamka Locinox PENTOP, profil 80 mm

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-431

Dolne łożysko pod bramki obrotowe (TT-PIVOT-CC)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
261,62 zł
szt
Liczba produktów 193
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Locinox

Locinox - jedne z najbardziej innowacyjnych okuć do bram i furtekLocinox to pochodząca z Belgii firma specjalizująca się w produkcji bardzo wysokiej jakości okuć do furtek i bram oraz innych elementów zamocowań do ogrodzeń. Większość produktów jest opatentowana i cechuje się innowacyjnością, niezawodnością i bardzo łatwym montażem. SPARTA to partner i bezpośredni importer oraz dystrybutor produktów tej marki. Locinox to nie tylko podstawowe akcesoria zamykające do bram i furtek. Marka ta jest przygotowana na ochronę mienia w sytuacjach kryzysowych wszędzie i każdego dnia. Okucia przeciwpaniczne i awaryjne do bram i furtek muszą spełniać szereg wymogów i restrykcji, co tylko potwierdza solidną jakość i innowacyjność produktów Locinox. Dźwignie antypaniczne, zamki do furtek i samozamykacze będą pracować w niemal każdej temperaturze i powinny być w pełni odporne na korozję. Niezawodne działanie w trudnych warunkach - pożary, toksyczne, unoszące się w powietrze substancje, nawet mróz. Dobrze przemyślane konstrukcje okuć Locinox są w pełni bezpieczne, nie ograniczają możliwości naszego poruszania i pozwalają na maksymalne rozchylenie drzwi w sytuacji panicznej. Dlatego dedykowane uchwyty klamek i dźwigni posiadają zaokrąglone krawędzie, by nikt nie mógł wyrządzić sobie nimi krzywdy bądź zahaczyć się. Okucia antypaniczne zapewniają nie tylko łatwe otwieranie, ale także bezpieczne zamykanie drzwi. Po opuszczeniu posesji bramka automatycznie zamknie się, co chroni przed wtargnięciem lub niepożądanym dostępem. Produkty Locinox są odporne na działania wandali i chronią przed niepowołanym dostępem. Jako partner rozwiązań Locinox oferujemy fachową pomoc techniczną, aby ułatwić proces instalacji i wyboru produktów klientom. Firma Locinox jest pionierem w produkcji okuć do bram i furtek zgodnych z najnowszymi trendami rynku. Skupia się na badaniach i rozwoju, aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie okuć do bram i furtek. Estetyczny wygląd produktów zachęca do zapoznania się z ofertą - firma oferuje nowoczesny design, w stonowanej kolorystyce, która będzie pasować do różnorodnych styli architektonicznych. Locinox to asortyment dla bram wjazdowych, bram ogrodzeniowych, furtek o różnej grubości profili. Klienci mają możliwość wyboru produktów, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i wymaganiom. Te zalety sprawiają, że okucia Locinox są popularnym wyborem wśród klientów poszukujących solidnych, bezpiecznych i estetycznych rozwiązań do bram i furtek. Jeśli w ofercie nie widzisz produktu Locinox, którego szukasz - zapytaj nas o dostępność. Realizujemy indywidualne zamówienia pod klientów, którzy szukają spersonalizowanych rozwiązań.


W ofercie mamy rygle, zaczepy, zamki przemysłowe, zamki ozdobne, klamki, samozamykacze, elektrozaczepy i inne. Umieszczenie produktów w koszyku nie oznacza ich rezerwacji, dlatego zalecamy, by finalizować płatność za produkty od razu.