Cena:
-
Producenci:

Samozamykacze do furtek nowych


Samozamykacze Locinox - produkty z ideą

Każda innowacja w produktach Locinox zaczyna się od pomysłu, potrzeby lub sugestii. Firma śledzi najnowsze wydarzenia na rynku i zwraca uwagę na wyzwania, przed którymi ludzie stają każdego dnia. Zespół 20 inżynierów o innowacyjnym sposob ... Więcej


Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Samozamykacze do furtek nowych

Samozamykacze Locinox - produkty z ideą


Każda innowacja w produktach Locinox zaczyna się od pomysłu, potrzeby lub sugestii. Firma śledzi najnowsze wydarzenia na rynku i zwraca uwagę na wyzwania, przed którymi ludzie stają każdego dnia. Zespół 20 inżynierów o innowacyjnym sposobie myślenia zbiera każdą informację, aby przystąpić do pracy nad wysokiej jakości produktem. Mają być one niezawodne i elastyczne oraz będą zapewniać montaż w przyjazny dla użytkownika sposób. Firma zorientowana jest na innowacje, także niszowego rynku, ciągle się rozwija i inwestuje w zespół badawczo-rozwojowy. Locinox nieustannie dostarcza produkty premium do bram i furtek, ale nie tylko w postaci samozamykaczy. Do ich oferty należą także zamki o różnego rodzaju przeznaczeniu, klamki, gałki, oświetlenie, rygle, zawiasy i elektroniczne rozwiązania.


 


Dlaczego warto wybierać produkty Locinox z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego?


Jak wiemy - basenu nie otacza drewniana podłoga, po której chodzimy w salonie. Nie wyniesiemy sofy obitej tkaniną z naturalnego włókna na zewnątrz, nie zostawiamy tam stołu z jadalni, a już na pewno nie zdecydujemy się na mało stabilne ogrodzenie z furtką, którą można wyważyć przy pomocy niewielkiej siły. Dlaczego więc umieszczać osprzęt przeznaczony do zastosowań wewnętrznych w bramie zewnętrznej? Chcąc ochronić swój dom przed osobami postronnymi, warto zdecydować się na ogrodzenie posesji. Locinox to sprzymierzeniec wszelakiej kontroli dostępu, by móc decydować kto, jak i kiedy może dostać się na teren naszego domu. Producent przywiązuje dużą wagę do wyboru i obróbki wysokiej jakości materiałów dla jego długiej żywotności bez względu na warunki atmosferyczne. Wszystko, co znajduje się poza domem, narażone jest na oddziaływanie wiatru, deszczu, pyłu. Ogrodzenie może być narażone na przebarwienia pod wpływem słońca i rdzewienie zimą. Czasami w ciągu jednej doby temperatura może zmieniać się drastycznie dlatego w samozamykaczach Locinox postawiono na opatentowaną technologię Activ-Thermal-System. Gwarantuje ona stałą prędkość zamykania bramy lub furtki niezależnie od temperatury. Musimy pamiętać, że użycie niewłaściwych materiałów do niewłaściwych celów może zepsuć całą inwestycję. 


 


Samozamykacze do nowych furtek jakości premium


Locinox dba o to, żeby zawsze dostarczyć do klienta samozamykacz do furtki, który będzie identycznej jakości. Ponad pół miliona cykli testowych stanowi potwierdzenie sukcesu wysokiej jakości materiałów. Estetyczny design, który nie jest przytłaczający to także atut w nowoczesnym budownictwie. Samozamykacze dzięki innowacyjnemu systemowi aktywnej kompensacji temperatury wytrzymują zarówno mrozy, jak i upały. Wzbogacone są w funkcje końcowego domyku i regulację prędkości zamykania. Modeli jest na tyle dużo, że można je dopasować do prawie każdej nowej bramy i tej, która wymaga renowacji. Samozamykacze są wyposażone w pyło- i wodoodporną anodowaną obudowę ochronną, co zabezpiecza przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi i sprawia, że działają one przez cały rok. Często samozamykacze Locinox do nowych furtek występują w gotowych zestawach z zawiasami, są to na przykład samozamykacze Mammoth oraz Tiger.