Cena:
-
Producenci:

Zamki z kasetą


Jakie zamki znajdziemy w ofercie Locinox?  

 

Wśród asortymentu do bram i furtek możemy znaleźć nie tylko hakowe zamki wpuszczane w profil do bram. Gotowe zestawy takie jak H-Metal set, Fortylock set czy H-Wood set wraz z zaczepami, szyldem, uchwytem, wk ... Więcej


Liczba produktów 45
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZE-LC-003

Zaczep ogrodowy poliamidowy SMKL QF Locinox, zielony RAL6005

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-350

Rygiel zamka Locinox PENTOP, profil 40 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-351

Rygiel zamka Locinox PENTOP, profil 60 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-352

Rygiel zamka Locinox PENTOP, profil 80 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-412

Zaczep ogrodowy poliamidowy SMKL QF Locinox, antracyt RAL7016

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-410

Zaczep ogrodowy poliamidowy SMKL QF Locinox, czarny RAL 9005

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-411

Zaczep ogrodowy poliamidowy SMKL QF Locinox, szary RAL7040

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZE-LC-437

Zamek antypaniczny Locinox LPKQ, na profil 40 i 60 mm, srebrny (ZILV)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
550,84 zł
szt
Liczba produktów 45
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zamki z kasetą

Jakie zamki znajdziemy w ofercie Locinox?

 

 


Wśród asortymentu do bram i furtek możemy znaleźć nie tylko hakowe zamki wpuszczane w profil do bram. Gotowe zestawy takie jak H-Metal set, Fortylock set czy H-Wood set wraz z zaczepami, szyldem, uchwytem, wkładką upraszczają zakupy i występują w przyjaznych dla portfela cenach. Locinox znany jest przede wszystkim z różnych modeli zamka przemysłowego czy zamka ogrodowego furtki. Wśród nich występują także zamki z kasetą elektryczne i szyfrowe, które pozwalają na wygodne zarządzanie wyznaczoną przestrzenią. Zamki z kasetą chronią wewnętrzny mechanizm przed czynnikami zewnętrznymi, co wpływa na wydłużoną żywotność. Kaseta z zamkiem może występować w gotowych zestawach z wkładką bębenkową, kluczami i ergonomiczną klamką, która także będzie odporna na działanie pyłu, kurzu, upału i mrozu. Zamki mogą być wyposażone w jedną wkładkę bębenkową lub dwie niezależne wkładki w jednej kasecie. Dwubębenkowe zamki umożliwiają zarządzanie różnymi współdzielonymi przestrzeniami, gdzie w przypadku wystąpienia alarmu, strażacy są już w posiadaniu klucza do specjalnie przeznaczonej dla nich wkładki. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne, gdyż skraca to czas dostania się do budynku odpowiednim służbom. Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś tak naprawdę może potrzebować pilnie pomocy, dlatego warto przyjrzeć się bliżej zamkowi do furtek z dwoma wkładkami. Duża część zamków do furtek i bram wyposażona została w dodatkowe akcesoria antywłamaniowe, które będą chronić nas przed osobami, których nie zapraszaliśmy do swojego domu. Rygle 40mm, 60mm, 80mm do zamka furtki, kasety do wbudowania w profil stanowią uzupełnienie dla zamków producenta. Locinox opracował też specjalne rozwiązania do ogrodzeń basenów, które montuje się na górze bramki i mają one chronić małe dzieci przed wtargnięciem do wody pod nieobecność rodziców. Rygiel rolkowy wyposażony został w przycisk, który utrudnia otwarcie nawet starszym dzieciom, spełnia on także normę NF P90-306 dla basenów zewnętrznych. Wraz z zamkami hakowymi zawarliśmy w ofercie szyldy do zamków Locinox w najpopularniejszych kolorach - INOX, aluminium oraz czerń. Zamki do profili 30x30, 40x40, 60x60, 80x80, 120x120 oraz modele z regulacją, które dopasują się niestandardowych wymiarów furtki. Wśród całej oferty zamków Locinox możemy wyszczególnić też zamki elektromagnetyczne, czyli tak zwane elektrozaczepy. Model Emissa jest awersyjny i kieruje się prądem zmiennym AC (normally closed, NC) zapadka zamka zwalniana jest po podaniu napięcia do zamka. Model Raptura natomiast jest rewersyjny i działa na zasadzie prądu stałego DC (normally open, NO) i otwierany jest po odcięciu napięcia.