Cena:
-
Producenci:

Rygle, chwytaki


Wytrzymałe rygle i chwytaki do bram wjazdowych Locinox W miejscach, w których wymaga się bardzo dobrego poziomu zabezpieczenia, stosuje się wysokie i ciężkie bramy, które mimo swych założeń mogą generować ogrom problemów. W takiej sytuacji niezbędne może okazać się użycie mocnego ... Więcej

Liczba produktów 17
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZE-LC-117

Gniazdo dolne Locionox CGS z oporem, do rygla Suby

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
103,31 zł
szt
ZE-LC-019

Rygiel zewnętrzny Locinox VSA, bolec aluminiowy

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
113,25 zł
kpl
ZE-LC-011

Rygiel zewnętrzny Locinox VSF, bolec ocynkowany ogniowo

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
83,57 zł
szt
ZE-LC-361

Wewnątrzprofilowy rygiel dolny Locinox Suby do bram, kolor aluminium

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
279,84 zł
szt
ZE-LC-379

Zamykany rygiel dolny 37 mm Locinox KEYDROP, aluminium (ZILV)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
170,28 zł
szt
ZE-LC-380

Zamykany rygiel dolny 37 mm Locinox KEYDROP, czarny (RAL 9005)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
173,16 zł
szt
ZE-LC-363

Zamykany rygiel dolny 37 mm Locinox KEYDROP, antracyt (RAL 7016)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
178,34 zł
szt
ZE-LC-377

Zamykany rygiel dolny 37 mm Locinox KEYDROP, zielony (RAL 6005)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
156,57 zł
szt
ZE-LC-366

Elektryczny rygiel Locinox Electradrop, aluminium (ZILV)

Dostępność
Na zamówienie
1 721,10 zł
1 721,10 zł
Liczba produktów 17
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Rygle, chwytaki

Wytrzymałe rygle i chwytaki do bram wjazdowych Locinox


W miejscach, w których wymaga się bardzo dobrego poziomu zabezpieczenia, stosuje się wysokie i ciężkie bramy, które mimo swych założeń mogą generować ogrom problemów. W takiej sytuacji niezbędne może okazać się użycie mocnego samozamykacza, który pozwoli gładko otwierać i obojętne mu będą warunki atmosferyczne. Trwałe zamki odporne na korozję i wytrzymałe rygle, czy chwytaki będą zabezpieczeniem bramy, gdy za pojawi się porywisty wiatr. Produkty Locinox mogą spełniać podstawowe założenia, które będą chronić bramę przed obiciem lub uderzeniem w obiekty stojące tuż obok np. auta. Warto pamiętać, że rygiel czy też zasuwa do furtki albo skrzydła bramy stanowi jeszcze jedną, dodatkową blokadę chroniącą przed wtargnięciem. Chwytaki z gumowymi odbojnikami to także forma ochrony przed uszkodzeniem bramy i jej jednoczesne podtrzymanie.

 

Rygle do bram i furtek Locinox mogą być też w pełni zautomatyzowane i nie wymagać od nas dodatkowego zachodu. W momencie, gdy podjeżdżamy samochodem pod zamkniętą posesję naszego domu w przypadku klasycznego rygla do bramy, należałoby wysiąść z auta ręcznie podnieść rygiel otworzyć bramę, wrócić do auta, przejechać i znów wysiąść, by taką bramę zamknąć. Elektryczne rygle są sterowalne np. z poziomu pilota, dzięki czemu otwiera się sama. Tego typu elektryczne akcesoria do bram z rezerwowym zasilaniem pomagają chronić automatykę bramy przesuwnej czy rozwieranej w każdej sytuacji.

 

W ofercie na specjalne zamówienie figuruje produkt Electradrop z funkcją Fail Open (normalnie otwarty) - to najnowszy, elektryczny rygiel pionowy ze stali nierdzewnej wpuszczany w grunt na 120 mm o sile trzymania przekraczającej 1000 kg. To wytrzymałe rozwiązanie odciąża silnik i gwarantuje, że skrzydła pozostają na swoim miejscu. Zestaw baterii wewnętrznych uruchamia funkcję wyjścia awaryjnego, automatycznie podnosząc rygiel w przypadku braku zasilania. Przewody sygnałowe i zasilające nie mają biegunowości, co sprawia, że proces okablowania jest bezpieczny i prosty. Nie ma również potrzeby stosowania zewnętrznego przekaźnika, jeśli sygnał wejściowy lampy obsługuje napięcia od 12 do 24 AC lub DC. W określonych sytuacjach najnowszą wersję Electradrop można również zainstalować poziomo. Funkcja Fail Open to rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o blokach mieszkalnych i budynkach wielorodzinnych. W przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu zintegrowana bateria dostarcza zasilanie i automatycznie podnosi rygiel pionowy. Umożliwia to wyjście awaryjne osobom znajdującym się wewnątrz, jak również zapewnia dostęp do terenu służbom, takim jak straż pożarna czy pogotowie ratunkowe. Z kolei wersja Electradrop z odwrotną funkcją Fail Close (normalnie zamknięty) w sytuacji braku zasilania utrzymuje rygiel pionowy pozycji zamkniętej. Rozwiązanie to sprawdza się zwłaszcza w przypadku osiedli.

 

Asortyment producenta Locinox to nie tylko wysokiej jakości, solidnie wykonane rygle bramowe oraz chwytaki do bram, które zapewnią Państwu wygodę użytkowania. To też samozamykacze, zamki do bram i furtek, klamki, dźwignie, zawiasy i inne akcesoria. Większość produktów jest dostępna w naszym magazynie już dziś. Jako srebrny partner Locinox zapewniamy kompleksową obsługę klienta.