Cena:
-
Producenci:

Samozamykacze do furtek istniejących


Samozamykacze do bram Locinox to sposób na zawsze zamkniętą posesję

 

Każdy samozamykacz Locinox testowany jest na ponad 500 000 cykli przed wprowadzeniem do sprzedaży. Wysoka jakość produktów sprawia, że można stosować je nie tylko w ogródkach przydomo ... Więcej


Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZE-LC-446

Element mocujący do samozamykacza (FORK_SAM-2)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
171,85 zł
szt
ZE-LC-221

Hydrauliczny samozamykacz LOCINOX (LION-9005) czarny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
1 072,07 zł
szt
ZE-LC-220

Hydrauliczny samozamykacz LOCINOX (LION-ZILV) srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
1 072,07 zł
szt
1 197,35 zł
szt
ZE-LC-501
Nowość

Prowadnica ramienia do samozamykacza VERTICLOSE WALL

Dostępność
Wysyłka*: jutro
136,47 zł
szt
ZE-LC-500
Nowość

Ramię do samozamykacza VERTICLOSE WALL

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Samozamykacze do furtek istniejących

Samozamykacze do bram Locinox to sposób na zawsze zamkniętą posesję


 


Każdy samozamykacz Locinox testowany jest na ponad 500 000 cykli przed wprowadzeniem do sprzedaży. Wysoka jakość produktów sprawia, że można stosować je nie tylko w ogródkach przydomowych, ale i w warunkach przemysłowych. Samozamykacze do zastosowań rewitalizacyjnych - są elementem doposażenia furtek. Furtki istniejące najczęściej posiadają zamontowane już zawiasy, dlatego samozamykacz z tej kategorii sprawdzi się w nich idealnie. Hydrauliczne samozamykacze do furtek istniejących wyposażone są w system kompensacji temperaturowej i zapewniają niezmienną prędkość zamykania bez względu na czynniki panujące z oknem. Szybkość zamykania drzwi jest kluczowym aspektem wpływającym na bezpieczeństwo. Bramka czy furtka powinny być dostosowane do konkretnego użytkownika i panujących wokół niej warunków. Za wolno zamykająca się furtka może pozwolić na przedostanie się przez nią osób niepowołanych, może także pozwolić na to, by zwierzęta zdążyły dostać się na ruchliwą ulicę. Można temu zapobiec w bardzo łatwy sposób. Ale przede wszystkim warto - bo przecież każdy chce czuć się jak najbardziej beztrosko. Samozamykacz może też być wyregulowany w taki sposób, by niezwłocznie się zatrzaskiwać furtkę - to rozwiązanie także może stanowić zagrożenie dla użytkowników. Regulacja ma wpływ także na to, jak długo dana brama czy furtka będzie sprawnie się zamykać. Jeśli skrzydło zamyka się z impetem, robiąc przy tym dużo hałasu, możemy być pewni, że jej żywotność będzie znacznie krótsza. Regulowanie domyku to wygodna cecha większości samozamykaczy do furtek Locinox. Samozamykacze Locinox będą też ułatwieniem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, co jest szczególnie ważne w ogrodzeniach obiektów użyteczności publicznej. Samozamykacze Locinox będą pasować zarówno do furtki i bramy lewej oraz prawej, i gwarantują łatwy montaż. Duża część nazw produktów Locinox inspirowana jest zwierzętami z filmu Epoka Lodowcowa, co może ułatwić nam ich zidentyfikowanie. Wśród najbardziej znanych modeli możemy wyróżnić samozamykacze: Lion, Rihno, Tiger, Panther, Mammoth.


 


Samozamykacze Locinox do furtek i bram - konfigurator i pomoc w doborze


 


Jeśli pojawią się wątpliwości co do wyboru samozamykacza Locinox - producent na taką ewentualność przygotował specjalny konfigurator. Ułatwi on Państwu wybór samozamykacza, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Bierze on pod uwagę miejsce montażu, jakim dysponujemy, szerokość bramki, obciążenie skrzydła i pożądany kąt otwarcia. Warto kliknąć tutaj i przetestować jaki samozamykacz sprawdziłby się na Państwa inwestycji. Jeśli jednak potrzebują Państwo szerszego spojrzenia na problem - nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17. Wspólnie na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie. Oferujemy też możliwość zakupu produktów Locinox na specjalne zamówienie. Nawet jeśli produktów nie ma w sklepie internetowym, możemy sprowadzić je na życzenie klienta. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów tego producenta. Niedawno zostaliśmy obdarowani tytułem srebrnego partnera Locinox za wiedzę w zakresie doradztwa. Świadczymy profesjonalną pomoc przez cały czas użytkowania produktów i przed jego zakupem. Szkolimy się i mamy aktualną wiedzę dotyczącą produktów Locinox.


 


Warto poszerzać swoją wiedzę w obszarze nowego asortymentu - szkolenia Locinox


 


Państwa sklep także oferuje produkty Locinox? Eksperci z firmy Locinox z chęcią poprowadzą szkolenie w Państwa firmie. Dobrze jest znać możliwości produktów, które proponujemy swoim klientom. Asortyment Locinox jest stale poszerzany, co może stanowić przeszkodę w tworzeniu umiejętnej sprzedaży bazującej na doświadczeniu i obyciu z produktem. Profesjonaliści z firmy Locinox chętnie przyjadą do Państwa firmy i zorganizują kompletne szkolenie z rozwiązań do bram i furtek. Wszystkie szkolenia są bezpłatne, a termin można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dla osób, które preferują formę on-line lub po prostu chcą poszerzyć swoje informacje w zakresie konkretnego produktu - nagrany został także kurs szkoleniowy obejmujący najbardziej popularne modele. Kliknij i umów szkolenie lub zobacz kurs internetowy.