Cena:
-
Producenci:

Akcesoria


Akcesoria Locinox - pomoc w wyposażeniu bram i furtek  

W zakresie kontroli dostępu do bram i furtek Locinox jest niezastąpiony. Z niedużym nakładem sił i akcesoriów możemy pozwolić sobie na stworzenie odpornego na warunki atmosferyczne i złodziei rozwiązania. P ... Więcej


Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZE-LC-431

Dolne łożysko pod bramki obrotowe (TT-PIVOT-CC)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
261,62 zł
szt
ZE-LC-056

Kabel prądowy 2 x 0,75 mm2, długość 5 m

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-305

Klucz wielofunkcyjny

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-058

Oświetlenie LED do bram i ogrodzeń, kolor aluminium

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
202,21 zł
szt
ZE-LC-057

Oświetlenie LED do bram i ogrodzeń, kolor czarny

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
164,19 zł
szt
ZE-LC-099

Śruby montażowe Quick-Fix do produktów Locinox (2 szt.)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZE-LC-391

Klawiatura dostępu Locinox SLIMSTONE-ZILV, srebrna

Dostępność
Na zamówienie
456,10 zł
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Akcesoria

Akcesoria Locinox - pomoc w wyposażeniu bram i furtek

 

W zakresie kontroli dostępu do bram i furtek Locinox jest niezastąpiony. Z niedużym nakładem sił i akcesoriów możemy pozwolić sobie na stworzenie odpornego na warunki atmosferyczne i złodziei rozwiązania. Połączenie klawiatury, zewnętrznego przekaźnika i zasilacza eliminuje ryzyko ingerencji potencjalnych intruzów w system kontroli dostępu w celu otwarcia bramy. Klawiatura SLIMSTONE to najnowsza wytrzymała, mrozoodporna i wodoszczelna klawiatura elektroniczna, którą można podłączyć do modułu przekaźnikowego za pomocą zwykłego kabla dwuprzewodowego. Przekaźnik jest zainstalowany w bezpiecznym miejscu na terenie chronionej posesji i pozostaje całkowicie poza zasięgiem intruzów. Do kabla dalekosiężnego podłączony jest również wysokiej jakości zasilacz impulsowy - zasila on zarówno klawiaturę, jak i zewnętrzny przekaźnik. POWERSTONE Locinox to zasilacz ze zintegrowanym wskaźnikiem przeciążenia, dzięki któremu dwuprzewodowa sieć może obejmować kilka produktów w odległości do 300 m. Uniwersalnym rozwiązaniem instalacyjnym do wszystkich produktów Locinox będą montażowe śruby Quick-Fix. Opatentowany, system pozwala na dużo szybszą instalację i zaoszczędzi czas instalatorom. Mocowanie Quick-Fix wytrzymuje siłę rozciągania 1000 kg, pasuje do profili o grubości od 1 do 5 mm lub od 4 do 8 mm, wykonany jest ze stali nierdzewnej wytrzymującej nawet 500 godzin w mgle solnej.


Wśród asortymentu producenta Locinox znajdziemy zewnętrzne rygle, zamki wpuszczane, samozamykacze do furtki, zawiasy, elektrozaczepy i inne akcesoria. Jeśli poszukują Państwo akcesorium Locinox, którego nie ma w naszej ofercie - zostaw nam wiadomość e-mail, a my z pewnością będziemy mogli pomóc. Oferujemy szybką dostawę i fachowe doradztwo.