Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Z szyldem okrągłym


Kolejną propozycją, która widnieje w naszej ofercie są klamki do drzwi z szyldem okrągłym, które zostały wydane przez firmę Infinity. Marka ta szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży okuć budowlanych, posiada liczne ciekawe projekty autorskie oraz najbardziej popularne standardy. Produkty te ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KL-BB-029

Klamka drzwiowa INFINITY KJU 400 JULIA patyna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KL-BB-651

Klamka INFINITY WENUS FIT z rozetą okrągłą złota (KWF O G00)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
105,68 zł
kpl
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Z szyldem okrągłym

Kolejną propozycją, która widnieje w naszej ofercie są klamki do drzwi z szyldem okrągłym, które zostały wydane przez firmę Infinity. Marka ta szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży okuć budowlanych, posiada liczne ciekawe projekty autorskie oraz najbardziej popularne standardy. Produkty te cechują się dobrą ceną połączoną równocześnie z nowoczesnością i dobrym wykonaniem. Jeśli zależy Państwu na prostym, ale eleganckim wyglądzie to wybór artykułu z poniższego asortymentu będzie naprawdę doskonałą decyzją! Klamki są wyposażone we wspomaganie.