Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Z szyldem kwadratowym


Z uwagi na to, że naszym celem jest zawsze wpasowanie się w gusta klientów, chcemy zaprezentować Państwu kolekcję klamek drzwiowych o szyldzie kwadratowym produkcji znanej i uznawanej na rynku firmy Infinity. Dostępne modele świetnie prezentują się w wielu aspektach, m.in. ze względu na oryginalny k ... Więcej

Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KL-BB-460

Klamka TREND KTN 500 z tarczką kwadratową INOX

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Z szyldem kwadratowym

Z uwagi na to, że naszym celem jest zawsze wpasowanie się w gusta klientów, chcemy zaprezentować Państwu kolekcję klamek drzwiowych o szyldzie kwadratowym produkcji znanej i uznawanej na rynku firmy Infinity. Dostępne modele świetnie prezentują się w wielu aspektach, m.in. ze względu na oryginalny kształt oraz różne warianty kolorystyczne. Nasi nabywcy cenią sobie również bardzo atrakcyjną cenę, która licznie przyciąga nowych użytkowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania.