Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Abus


Niezawodność i bezpieczeństwo. System ABUS ZOLIT 1000 to wygoda w administacji firm i budynków użyteczności publicznych, budynkach związanych z produkcją. Rozwiązanie cenione przez deweloperów, innwestorów, architektów a złaszcza codziennych użytkowników. ABUS ZOLIT 1000 to także możliwość stosowani ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Abus

Niezawodność i bezpieczeństwo. System ABUS ZOLIT 1000 to wygoda w administacji firm i budynków użyteczności publicznych, budynkach związanych z produkcją. Rozwiązanie cenione przez deweloperów, innwestorów, architektów a złaszcza codziennych użytkowników. ABUS ZOLIT 1000 to także możliwość stosowania w drzwiach wejściowych do mieszkań i domów oraz firm - spełniając wymogi ubezpieczycieli w zakresie posiadania certyfikatu w kl C odporności na włamanie.

Klucz w systemie ABUS ZOLIT 1000 jest tradycyjnym kluczem płaskim o wieloparacentrycznym profilu co znakomicie utrudnia manipulacyjne próby otwierania wkładek. Wykonany z nowego srebra, o ergonomicznym kształcie i prostokątnej główce ułatwiającej przekręcanie we wkładce. Ochrona klucza poprzez zatwierdzony znak towarowy w części dekodującej klucza oraz zgłoszenie patentowe na system INTOP chronioną prawnie klucze przed ich nieautoryzwoanym dorobieniem. Ponadto jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy własną rodzinę profili w tym produkcie - oznacza to że nikt w Polsce nie ma prawa do posiadania kluczy pasujących do wkładek sprzedawanych przez nas w tym produkcie. Legalne dorobienie klucza poza naszym zakładem jest niemożliwe.