Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

CES


Niespotykana dotąd kombinacja nacięć klucza dzięki której odblokujesz wszystkie drzwi w budynku zaledwie jednym kluczem. Systemy Master Key od Wilka to najbezpieczeniejsza i najlepsza metoda walki ze złą administacją kluczami w sporych budynkach. Możesz spać spokojnie - zwykły klucz użytkownika jest ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - CES

Niespotykana dotąd kombinacja nacięć klucza dzięki której odblokujesz wszystkie drzwi w budynku zaledwie jednym kluczem. Systemy Master Key od Wilka to najbezpieczeniejsza i najlepsza metoda walki ze złą administacją kluczami w sporych budynkach. Możesz spać spokojnie - zwykły klucz użytkownika jest upoważniony do otwarcia jedynie drzwi, do których właściciel udzielił mu dostępu. Wszystkie dane odnośnie systemów są przechowywane i chronione przez Wilka. Wybierz kilka władek o interesujących Cię długościach, dodatkach i funkcjach bezpieczeństwa. Spośród naszych propozycji możesz znaleźć wkładki do zamków nawierzchniowych, elektroniczne klamki i wkładki, zamki wierzchnie i kasetowe oraz kłódki. Wkładki w systemie STR są wyposażone w dodatkowe kołki ze stali nierdzewnej przewierceniem, a profil klucza został dołączony do zestawu zapobiega włamaniu przy pomocy wibracji. Świetnie zaprojektowany bębenek możliwiający pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenie klucza.