Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Dormakaba


Stań się projektantem własnej przestrzeni. Systemy Master Key od Dormakaba to kontrola dostępu do pomieszczeń, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania w jednym. Jest to wręcz konieczność w szkołach, biurach, zakładach produkcyjnych. Służby ratownicze doceniają małą ilość kluczy w sytuacjach w których ... Więcej


Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Dormakaba

Stań się projektantem własnej przestrzeni. Systemy Master Key od Dormakaba to kontrola dostępu do pomieszczeń, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania w jednym. Jest to wręcz konieczność w szkołach, biurach, zakładach produkcyjnych. Służby ratownicze doceniają małą ilość kluczy w sytuacjach w których liczy się czas przy ratowaniu ludzkiego życia. Klucz główny otwiera nam każde pomieszczenie, pozwalając skrócić wydostanie się z pomieszczeń.

Zawsze istnieje możliwość rozbudowy istniejącego systemu Kaba/Gege o dodatkowe pomieszczenia po autoryzacji karty bezpieczeństwa. Wejdź do formularza i samodzielnie zaprojektuj swój układ hierarchiczny stworzony z wkładek i kluczy.

W systemach masterkey używa się nie tylko wkładek, ale też kłódek i zamków. Zastrzeżony profil klucza, bez wejścia w posiadanie karty potwierdzającej autentyczność jest niemożliwy do skopiowania, w związku z tym nikt nie ośmieli się podrobić twojego klucza, by włamać się do twojej posiadłości.