Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

ISEO; Kaba; Remor


Jednymi z bardziej popularnych okuć do drzwi są zamki wpuszczane produkcji polskiej firmy Remor Recz. Są to produkty bardzo wysokiej jakości i trwałości do specjalistycznych zastosowań. Tutaj pierwsze skrzypce gra funkcjonalność. Firma Remor jak sama nazwa wskazuje specjalizowała się w produkcji zam ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-KB-006

Zamek wpuszczany KABA 72/50 KL, ocynk srebrny

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/poniedziałek
31,32 zł
ZP-RZ-502

Zamek rozporowy ISEO 648, 3 klucze dwupiórowe 105 mm, rozstaw 85 mm, chromowany

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/poniedziałek
327,19 zł
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - ISEO; Kaba; Remor

Jednymi z bardziej popularnych okuć do drzwi są zamki wpuszczane produkcji polskiej firmy Remor Recz. Są to produkty bardzo wysokiej jakości i trwałości do specjalistycznych zastosowań. Tutaj pierwsze skrzypce gra funkcjonalność. Firma Remor jak sama nazwa wskazuje specjalizowała się w produkcji zamków stosowane na statkach morskich; niezwykle odpornych na korozję; trwałych; wyposażonych w przeciwzaczep; aby drzwi nie miały luzu i nie hałasowały w czasie sztormu. Powłoka zamków została nałożona metodą lakierowania elektroforetycznego; czyli wykorzystuje zjawisko elektroforezy; gdzie jest rozdzielana mieszanina substancji chemicznych pod wpływem działania pola elektrycznego. Przekłada się to bezpośrednio na trwałość i odporność produktu. Wyrób polskiej firmy doskonale sprawdzi się w zwykłych drzwiach uniwersalnych; ale może być także zastosowany w ekstremalnych warunkach; ze względu na swoją niezawodność. W tej grupie oferujemy tylko dwa modele z zaczepem i rolką; mamy jednak przyjemność realizowania specjalnych zamówień również na wszelkie inne produkty firmy Remor dostępne na stronie producenta - www.remor.pl.