Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Yeti


Produkty Lob YETI są tak łatwe w stosowaniu, że bez problemu je zamocujesz bez pomocy fachowca. Zamki Yeti nie mają skomplikowanego procesu montażu, dlatego do pracy sprawdzą się podstawowe narzędzia i akcesoria. Właścicielem marki Yeti dobrze znanej i kojarzonej w Polsce z okuciami jest firma Lob o ... Więcej

Liczba produktów 28
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-LE-496

Zamek łazienkowy Z7504CY11 YETI z zaczepem ocynk żółty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-LE-512

Zamek zastawkowy Z7504ZY11 YETI z zaczepem ocynk biały

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-LE-475

Zamek zastawkowy Yeti Z7504ZY11 z zaczepem ocynk biały BLISTER

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-LE-020

Zamek zastawkowy LOB YETI 72/50 lewy, ocynk biały z zaczepem, puszka 70 mm

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
19,02 zł
20,94 zł
20,94 zł
ZP-LE-035B

Zamek bębenkowy LOB YETI 72/55 lewy ocynk biały z zaczepem, czoło 235 mm BLISTER

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
20,55 zł
Liczba produktów 28
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Yeti

Produkty Lob YETI są tak łatwe w stosowaniu, że bez problemu je zamocujesz bez pomocy fachowca. Zamki Yeti nie mają skomplikowanego procesu montażu, dlatego do pracy sprawdzą się podstawowe narzędzia i akcesoria. Właścicielem marki Yeti dobrze znanej i kojarzonej w Polsce z okuciami jest firma Lob obecnie marka grupy Assa Abloy, pod tą marką obecnie koncern oferuje tanie ekonomiczne ale też funkcjonalne produkty. Oferujemy Państwu niemal każdy zamek Yeti, jaki obecnie występuje na rynku, wersje na wkładkę bębenkową, na klucz piórowy oraz łazienkową WC. Zamki wpuszczane stanowią podstawowe wyposażenie każdych drzwi i idealnie wpasowują się we wnętrze każdego domu, mieszkania, firmy. Producent dołożył wszelkich starań aby produkty które trafiają do Państwa były oprócz niskiej ceny również wysokiej jakości. Większość zamków jest przebadana, co oznacza, że zostały one poddane wielu próbom sprawdzających ich odporność i uzyskały pozytywne wyniki. Przeróżne wykończenia, wysoka ochrona przed włamaniami i poczucie bezpieczeństwa to właśnie oferuje nam firma Lob, której pozostajemy dystrybutorem od bardzo wielu lat.