Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Zamki wpuszczane do drzwi MCM


Jeśli poszukujesz czegoś eleganckiego i zwracającego uwagę; przy tym posiadasz konkretne wyobrażenie swojego nowego zamka - świetnie trafiłeś! Dbając o wygodę naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty sprzedaży zamki wpuszczane hiszpańskiej firmy MCM. W tej grupie znajdziemy trzy mode ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-LO-120

Zamek MCM 2501-35 45/35/23

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/poniedziałek
93,94 zł
ZP-LO-107

Zamek MCM 612R-MR krótki-bolce mosiądz

Dostępność
Na zamówienie
42,29 zł
ZP-LO-013

Zamek MCM 601 MR-50 (90/50) 4 bolce z zaczepem płaskim mosiądz

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: dzisiaj/poniedziałek
78,31 zł
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - MCM

Jeśli poszukujesz czegoś eleganckiego i zwracającego uwagę; przy tym posiadasz konkretne wyobrażenie swojego nowego zamka - świetnie trafiłeś! Dbając o wygodę naszych klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty sprzedaży zamki wpuszczane hiszpańskiej firmy MCM. W tej grupie znajdziemy trzy modele; które posiadają nietypowe rozstawy: 45 i 47 mm. Zamknięcia te są stosowane w popularnych drzwiach polskiej firmy Padilla. Dodatkowym produktem jest zamek bolcowy współpracujący z wkładką bębenkową. Może on być stosowany jako dodatkowe ryglowanie drzwi i stanowić zapasowe zabezpieczenie - MCM to nie tylko piękny design; ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Zamki MCM to nietuzinkowe rozwiązania - zamki; tarczki; zaczepy dla najbardziej wymagających i mosiężne wykończenia; które wspaniale prezentują się w retro przestrzeniach. Zamek Amig posiada 4 masywne bolce; w komplecie znajduje się specjalna tarcza chroniąca wkładkę przed włamaniem - to rozwiązanie dla osób poszukujących bezpieczeństwa.