Cena:
-
Producenci:

Klamki skandynawskie


Klasyczne wzornictwo, które uatrakcyjni wygląd niemal każdych drzwi. Uniwersalne wykończenia okuć komplementują ciepłą jak i chłodną kolorystykę pomieszczeń, więc bez obaw będą pasować do większości nowoczesnych aranżacji. Nasze klamki skandynawskie posiadają prostą, przyjazną dla oka formę. Zamontu ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
OK-SK-180

Klamka drzwiowa skandynawska Cr P40 (MV650CR)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
99,00 zł
kpl
OK-SK-201

Klamka okienna niesymetryczna skandynawska 302 prawa CR P42

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OK-SK-202

Klamka okienna niesymetryczna skandynawska 303 lewa CR P42

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OK-SK-200

Klamka okienna skandynawska symetryczna 062 CR P150

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Klamki skandynawskie

Klasyczne wzornictwo, które uatrakcyjni wygląd niemal każdych drzwi. Uniwersalne wykończenia okuć komplementują ciepłą jak i chłodną kolorystykę pomieszczeń, więc bez obaw będą pasować do większości nowoczesnych aranżacji. Nasze klamki skandynawskie posiadają prostą, przyjazną dla oka formę. Zamontuj je w biurze, lub w domu, wykorzystując do tego celu śruby montażowe, które są zawarte w komplecie. Klamki zostały wykonane z konkretnego materiału, który jest odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Podaruj sobie wygodę i komfort na dużo dłużej! Lekko zakrzywiona rączka zapewnia ergonomiczny chwyt. Posiada krótki szyld, małą, okrągłą, acz błyszczącą tarczkę, która sprawi, że ciężko będzie oderwać od niej wzrok. Montaż tej eleganckiej ozdoby drzwi będzie naprawdę szybki i nieuciążliwy.