Cena:
-
Producenci:

Wkładki skandynawskie


Są zupełnie inne niż europejki z środkowej części kontynentu - znacznie bardziej obłe, ale równie piękne. Skandynawskie wkładki cechują się wyjątkową, nowoczesną urodą i unikatowym kształtem. Ich nietuzinkowa budowa równa się naprawdę solidnemu poziomowi zabezpieczenia. Owalne cylindry montowane w d ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
OK-SK-091

Przedłużenie wkładki 10 mm P20

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OK-SK-151

Tarczka wkładki skandynawskiej 256/ 11mm CR P100

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OK-SK-152

Tarczka wkładki skandynawskiej 256/18mm CR P100

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OK-SK-150

Tarczka wkładki skandynawskiej 256/6mm CR P100

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OK-SK-090

Wkładka skandynawska 701 CR P100

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
99,00 zł
szt
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wkładki skandynawskie

Są zupełnie inne niż europejki z środkowej części kontynentu - znacznie bardziej obłe, ale równie piękne. Skandynawskie wkładki cechują się wyjątkową, nowoczesną urodą i unikatowym kształtem. Ich nietuzinkowa budowa równa się naprawdę solidnemu poziomowi zabezpieczenia. Owalne cylindry montowane w drzwiach skandynawskich stanowią doskonałe zamknięcie, które może Cię ochronić przed ewentualnymi włamaniami. Zapewniamy prosty, szybki i prawie bezwysiłkowy montaż bez potrzeby wyposażania się w specjalistyczne narzędzia. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy ograniczyli się do jednego nowego produktu - wraz z wkładką bębenkową w naszym asortymencie znalazły się także przedłużki i mieniące się rozety wraz z gotowymi zestawami śrub do montażu. Te praktyczne zabezpieczenia z pewnością zadowolą każdego, kto ceni sobie dbałość o szczegóły pod względem wykonania oraz funkcjonalność.